Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kialakulhat ember és kutya...

Kialakulhat ember és kutya közt szülő gyerek kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én úgy szeretem a kutyámat mint a saját gyerekemet.És ti?
2011. márc. 20. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, és fordulj pszichológushoz... Az ember szeretheti nagyon a kutyáját, de nem képzelheti a gyerekének! Az nem normális.
2011. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
...ez bizonyos szempontból rendben is van (egy kutya kb. egy 2 éves gyermek intelligenciájával rendelkezik és a kutyafalkát is a kutyaszülők vezetik). Tehát ha nem kényezeteted el a kicsikéket, és nem kényszerülnek abba a helyzetbe, hogy ők dolgozzanak helyetted, ők vezessék a háztartást, ők vállalják a felelősséget érted akkor ez ok. Ellenkező esetben csak egy frusztrált, boldogtalan viselkedészacvaros kutyát tudsz kreálni csak és ennek semmi köze már a szeretethez. A kutyának arra van szüksége elsődlegesen a boldogsághoz, hogy kutyának is érezhesse magát!
2011. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet kérdés! Természetesen IGEN!!!
2011. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, én nagyon szeretem öker, mindenféle kategorizálás nélkül. Pláne, hogy nincs gyerekem, amihez viszonyítani tudnék. A macsekom viszont nagyon kötödik hozzám. Ha megijed, akkor pl szorosanbmagamhoz kell szorítani,hogy érezze a szívdobogásom, úgy sokkal hamarabb megnyugszik.
2011. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A két dolog teljesen más. Férjedet/feleségedet is szeretheted nagyon, a gyermekedet is. De még is máshogyan. Egyenrangú szeretet, de valamiben még is más..

Itt megjegyezném, hogy aki úgy szereti a kutyáját, hogy séták, kutyás foglalkozások helyett ruhácskákat vásárol neki, és egész nap csak simogatja, szépítgeti, ő csak azt hiszi, de nem tudja milyen érzés igazán szeretni egy kutyát.

2011. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen! az én macskám okosabb mint egy 2 éves,szinte beszél hozzám, ha nincs az ajtó zárva akkor kinyissa, ha rumli van a szobámban akkor szinte mondja hogy rakjak rendet mert ő addig nem jön be, meg odajön hozzám hogy menjek vele és elvezet az ajtóhoz mert ki akar menni... :)
2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tudom hogy kutyáról van szó de én most a macskámat hoztam fel példaképpen...
2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Nem és nem!


A kutya és ember között, csak alárendelt, vagy fölérendelt viszony van.


Vagy te vagy a vezér, vagy a kutya a vezér.


Nincs szülő-gyerek viszony, nincs egyenrangúság, nincs úgy szeretem mint a ....akármit.


A kutya így működik, így ,,gondolkodik"


Nem gyerek, és nem is lehet úgy bánni vele. Az csak rossz lesz az embernek és a kutyának is hosszútávon.


A kutya nem azt igényli ,hogy mint egy kis gyereket dédelgessük! Nem ettől lesz boldog. Épp ellenkezőleg, ez tönkre teszi. Ettől lesz frusztrált, idegbeteg.

2011. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én is nagyon szeretem a kutyusomat, bármit megtennék érte, de akkor se tekintem a gyerekemnek.

Mert:

-a kutya ösztön lény

-a kutya nem anyukaként kellene, hogy felnézzen rád hanem úgy kellene felnéznie rád mint a vezetőre

-a kutya nem úgy gondolkodik mint az emberek

-a kutya nem fog rád úgy nézni soha mint egy szülő hanem mint falkatag


http://www.youtube.com/results?search_query=Cesar+Millan+emb.. nézd meg sok mindent megtudsz róla

Ha saját gyerekedként nézel rá abból nem sülhet ki jó dolog.

2011. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra emberül családtag kutyául falkatag számomra :D
2011. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!