Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya Frissbe, van valaki aki...

Kutya Frissbe, van valaki aki otthon van ebben?

Figyelt kérdés
Rendszeresen veszem az egyik kutyás újságot és abban írtak erről. A kiskutyám(shih-tzu)nagy hajlandóságot mutat a frissbe felé, ahogy olvastam az újságban éppen neki való. Mostanság az a hobbija,hogy madarak után rohangál és ahogy azok felreppennek ugrik utánnuk,hátha sikerül elkapni:D Azt írták,hogy bármelyik kutyával lehet próbálkozni ebben a sportban,szerintem imádná. El kezdem a tanítását,úgyis jön a jó idő. Az lenne a kérdésem,hogy az ilyen versenyekhez kell-e Tk? (van a kiskutyámnak amúgy)Mikor szoktak lenni ilyen rendezvények?És szoktak minősítést szerezni a kutyusok?
2010. márc. 30. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A frisbeehez jó apport készségű kutya kell. Tehát mindig visszahozza a labdát vagy a botot. Attól még, hogy a madarakat kergeti nem biztos, hogy alkalmas rá.
2010. márc. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, ha meg van ra tanitva, hogy mire valo a frizbi.

Sajnos nem vagyok szakerto, de szerintem nem kell TK, mert akkor keverekek nem mehetnenek, pedig szerintem sok keverek nagyon ugyes ebben.

2010. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a tk, csak a nemzetközi versenyek egy részére. Mi is frsibeezünk, a kutyám keverék, nincs törzskönyve. Mi is csak nemrég kezdtük :D Én úgy tanítottam, hogy mindig csak gurítottam előszőr (még most is inkább a gurítás után megy), meg van egy barátnőm aki jobban otthon van a témában és ő segít. Meg rakd el a többi játékait, csak a frisbee maradjon elöl :D Van youtube-on sok jó kis videó, nézd meg.
2010. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek!

és amúgy mindig visszahozza nekem az eldobott tárgyat:)

2010. márc. 31. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, itt meglátod hogyan lehet a kutyát megtanítani a játékra: http://www.youtube.com/watch?v=hoNerLMteNM


Illetve érdemes az ebugattán a frisbee suli videokat megnézni.

2010. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!