Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged már néztek le amiatt,...

Téged már néztek le amiatt, hogy menhelyről mentettél kutyát?

Figyelt kérdés
Mert sokan mondják, hogy emiatt lenézik őket itt az oldalon, de én ilyet nem tapasztaltam! Inkább fordítva szokott lenni, hogy aki megveszi a tk-s kutyát tenyésztőtől, azt sznobnak nevezik. Szerintem mindenki örül, hogy megmentették a menhelyi kutyát!
2010. márc. 30. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nézem le, aki szerint ciki a menhelyi kutya! Aki meg örökbe fogad egyet, azt kézen csókolnám!
2010. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Én már olvastam sokszor, most hirtelen linket nem tudok,de egyből letámadták,hogy az igazi kutya az csakis tk-es!
2010. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
engem azért néztek le, mert nem hordom kiállításra a kutyám..
2010. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

21:52

na igen az a másik,nekem is tk-es a kiskutyám de nem olyan,hogy díjakat tudna nyerni erre egyből szidták őt is meg engem is,hogy ő akkor nem is igazi fajtakutya és ez nagyon rosszul tud esni!

2010. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
elég szánalmas aki ezért lenézi az embert.
2010. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2. szerintem csak a szaporítókat utálják, akik tönkreteszik a fajtát és hozzáértés nélkül szaporítanak, nem az a bajuk, hogy nem tk-s. Meg az is, hogy szaporítót támogattál ahelyett, hogy menhelyről hoztál volna. Szerintem aki MENHELYRŐL hoz kutyát azt nem nézik le!
2010. márc. 30. 21:55
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van menhelyi kutyám is de csak egy, a többi törzskönyves és csak az utóbbiakat nézik le! Manapság az a divat, hogy akinek törzskönyves kutyája van az sznob! Azért sem néztek le soha hogy nem hordom őket kiállításra! Csakis azért néztek le a keverékesek, mert fajtatiszta kutyám van! És ez szánalmas!
2010. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztelem azokat akik menhelyről hoznak kutyát. De nekem minden vágyam egy kölyök Golden Retri, szóval valószínű, hogy csak a 2. kutyám lesz menhelyről (lehet, hogy a Goldi barátja lesz ;) )
2010. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem azért néznek le, mert míg panelban élek, nem akarok kutyát.
2010. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
21:52-es vagyok. Azzal nekem semmi bajom, aki törzskönyves kutyát vesz! Nekem is tk-s beagle-m van. Most tervezem egy másik kutya örökbefogadását. Szóval nekem azokkal van bajom, akik úgymond nagyzolnak a kutyájukkal, hogy "nekem tk-s van, neked meg csak egy korcsod"! De aki lenéz valakit azért, mert menhelyi kutyája van az szánalmas. akinek törzskönyves van, az dicsekszik, hogy ő meg tudta venni. Akinek meg menhelyi, arra azt hiszik, hogy nincs pénze kutyát venni. Pedig csak jó ember. Sajna én ilyennel találkoztam már.
2010. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!