Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hat, milyen modon...

Hogyan hat, milyen modon fejti ki a hatasat a kullancs es bolha elleni nyakorv?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom elkepzelni, hogy egy muanyag(?) nyakorv hogyan akadalyozza meg a verszivokat.

Szoval tudja valaki a mukodeset? Meg nem lattam ilyet amugy.


2010. márc. 30. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A Kiltix nyakörv elpusztítja a kullancsokat és a bolhákat is.


Egyedülállóan hosszú, 7 hónapos hatású *


A kullancsok legaktívabb időszakában egyetlen Kiltix nyakörv felhelyezésével gondoskodhat kedvence kullancs és bolha elleni védelméről. Fontos tudni, hogy az egyre enyhébb teleknek köszönhetően ma már egész évben számolni kell a kullancsok okozta veszélyekkel, ezért javasoljuk, hogy ne csak tavasszal, hanem ősszel is tegyen fel egy Kiltix nyakörvet kutyájára.



Folyamatos védelem


A Kiltix nyakörvben két hatóanyag kombinációja található, melyek a gravitáció és a kutya mozgásának segítségével a teljes testfelületre eljutnak. A nyakörv hatásának kialakulásához mindössze 24 óra szükséges.


A tartós hatás eléréséhez a Kiltix nyakörvet folyamatosan viselni kell a kutyájának, hogy a mindig megújuló hatóanyag-bevonat eljuthasson a testfelület legtávolabbi pontjára. Az évente kétszeri alkalmazásal biztosíthatja négylábú társa megbízható, kullancs és bolha elleni védelmét a kirándulások, munkavégzés vagy pihenés alkalmával.

[link]

2010. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

Nem a reklámot kérte, hanem hogyan hat.

Szerintem sehogy, de ez csak magánvélemény.

Elvileg a bolhának és a kullancsnak is találkozni kell a nyakörvvel, hogy a benne lévő méreganyag elpusztítsa. De mi van, ha a kullancs a fenekébe megy?

2010. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindkettotoknek koszi, igy legalabb valami fogalmam van rola, de azt meg mindig nem tudom elkepzelni, hogyan lehetne az ilyen modszer hatasos. En valami injekciot tudnek elkepzelni, ami a verszivok szamara ugymond megmergezi a veret, vagy valami mas szert, amivel be kell kenni a kutya boret.

Viszont olvastam olyat is, aki 100%ig meg volt elegedve a nyakorvvel. Az lesz, hogy az allatorvos velemenyet kerem ki, szerinte melyik a hatasosabb modszer.

Szamomra eleg hihetetlen es elkepzelhetetlen, hogy egy ilyen nyakorv a kutya feje bubjatol a farka vegeig hatni tudjon...

2010. márc. 31. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni.

A spot-on hasonlóan működik, mint amit injekcióban elképzeltél: felszívódik a bőrén keresztül. Én jártam már úgy, hogy kullancstól hemzsegő területen mindenki seperte le a kutyáiról, nekem is bemásztak a nadrágom alá, de a kutyáimat messze elkerülték. 2 nappal előtte tettük rájuk az Advantixot. De megfigyeltem, hogy a szúnyogok is kikerülték őket. A legyek ellen is hatásos. Szóval én nem tennék rájuk nyakörvet már csak ezért sem.

2010. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm koszi a valaszokat, mindegyiktol okosabb lettem, mint voltam :)
2010. ápr. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!