Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható shar-pei kennel?...

Megbízható shar-pei kennel? Májusi-júniusi el hozatallal.

Figyelt kérdés
Mivel nem az utolsó pillanatban szeretnék dönteni így már most utána szeretnék nézni hogy hol várható alom. A napokban több shar-peies és kutya témás kérdést és a rá adott válaszokat is elolvastam.Nem szeretnék megbízhatatlan,neve nincs helyről vásárolni,de mindenképp kölyköt és nem egy kifejlett,felnőtt kutyát.
2010. márc. 30. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én javaslom előbb látogasd meg a kenneleket mielőtt döntesz, ha ennyire igényes vevőnek tartod magadat.

Nem lesz abból a május-júniusi el hozatalból semmi, mert még eggyel sem beszéltél (nekem úgy tűnik). Érdemes a kiállításokra elmenni személyesen beszélgetni a tenyésztőkkel.

2010. márc. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez már most az utolsó utáni pillanat, legalább tavaj ősszel el kellett volna kezdeni keresgélni, de akár már korábban...

[link]

Meg kell nézni a honlapokat, felhívni őket, elmenni személyes találkozóra, és kiállításokra.

[link]

2010. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért most kezdtem keresgélni mert én buta azt gondoltam hogy találok is kutyát,de már rengeteg minden átolvastam,átböngésztem de a kiállítás meglátogatása eszembe sem jutott.De most mindenképpen elmegyek egy-kettőre.
2010. márc. 31. 09:30
 4/7 A kérdező kommentje:
elsőnek: igényes vevőnek tartom magam,csak a gond az hogy sok kennel tulajdonos csak szaporító,nem tenyésztő. Tenyésztőket is találtam,de a legtöbbel nem tudtam felvenni még a kapcsolatot,hiába is próbálkoztam,vagy pedig csak év végén lesz kiskutyájuk.
2010. márc. 31. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom Neked, hogy ha jó helyről akarsz kiskutyát, hidd el megéri várni fél évet! Nagyon jó, hogy így gondolkozol, csak így tovább! Remélem, nem csak elviekben, de a gyakorlatban is ilyen felelősségteljesen fogsz a kutyavásárláshoz hozzáállni és jó helyről fogsz kutyust venni! A kiállítást javaslom én is, valamint kennel látogatásokat, ha már ilyen igényes vagy, ne néhány hónap várakozás tartson vissza! Hidd el, megéri, gondolj arra, hogy jó helyről egy egészséges, szocializált és típusos kutyád lesz garanciával, nem pedig egy shar-pei féle, atípusos, beteges egyed. Ezért megéri várni, mint ahogy a valódi árát is kifizetni. A másik meg, hogy jó tenyésztő csak elegendő számú gazdijelölt megléte esetén hoz le almot (előjegyzés). Nekem nem megbízható az, aki azelőtt leelleti a szukáját, hogy biztos lenne abban, minden kölyöknek lesz gazdija. Az, hogy milyenek a szülők, sokat elárul a születendő alomról. De ha nem tetszik végül majd egyik sem, még akkor is vissza lehet lépni, mert az előjegyzésnél figyelnek arra, hogy legalább háromszor annyi jelölt legyen, mint ahány kölyök várható, pont a visszalépések miatt. Előjegyeztethetsz több kennelnél is. Sok sikert és türelmet, meglesz az eredménye!
2010. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Elite Blue kennel kutyái nagyon bejönnek, én onnan vennék.
2010. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2 kennelt találtam ami úgy néz ki megfelelő lesz,de még majd most lesz pároztatás mindkettőnél .Így lesz időm elmenni és megnézni a kenneleket. A honlapjukat átböngésztem. Mindkét helyen többszörös díj nyertes kutyák vannak és az árban benne van már a törzskönyv illetve a chip is és persze szerződéssel adják a kutyáikat. Már van előjegyzés mindkét kennelnél,de én is előjegyeztettem kiskutyát és még április közepéig mindkét helyet meglátogatom és ha úgy van még időben vissza tudok lépni.

2010. márc. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!