Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen vékony kutya mennyi...

Egy ilyen vékony kutya mennyi idő alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés

[link]

Nem az én kutyám, csak kíváncsi vagy ha ilyen kutyát befogadnak vagy bekerül a menhelyre akkor átlagosan mennyi idő alatt jön rendbe?


2010. márc. 31. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell neki 3-4 hónap hizlaló kúra.
2010. márc. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is 3-4 hónap kellene neki. szerintem az első hónapban sok és jó minőségű kaja, második hónaptól pedig rendszeres mozgás kell neki, hogy ne csak hizzon, hanem erősödjön is!
2010. márc. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kell legalább 3 hónap, de a sok finom kaján kivül rengeteg szeretet és gondoskodás. Szegény kutyus nagyon sokat szenvedhetett. Vigyázni kell, hogy ne hirtelen kapjon sokat enni, inkább sokszor kevesebbet, mert a gyomra nem birhatja a hirtelen jött sok ételt.
2010. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok kaja semmiképpen.Egy ilyen rossz állapotban lévő kutyának nem lehetsok ételt adni,nagyon megviselné a gyomrát.

Sokszor keveset,hagy tudjon szép lassan hízni

2010. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb.fél év,hogy egészséges kutyus legyen.Azért nem elég a 3 hónap,mert lassan kell visszaszoktatni az ételre.Ez sok idő.Plusz sok vitamin,mozgás.Hosszú folyamat sajnos...tapasztalat!
2010. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell kb 4-5 hónap... szegény, pedig olyan édes
2010. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!