Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog chow vagy Happy dog?

Dog chow vagy Happy dog?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Happy Dog. És abból is lehetőleg a sima, nem pedig a Natur Croq. A Dog Chow-t sokan jónak mondják, de valójában egy színezett, tartósítószeres rakás vacak. Én kipróbáltam mindkét kutyámnak, mindkettőnek ment a hasa tőle és fénytelen lett a szőrük. Happy Dog-ot etetek most már, ár-minőség viszonylatban nagyon jó. Ha e közül a kettő közül választasz, mindenképp a Happy Dog-ot ajánlom!
2010. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Az én kutyám Dog Chow-t eszik, lazacosat. Lehet, hogy ez egy nem túl jó minőségű táp, ahogy az előttem szóló írta, de csak erre nem allergiás. Ez van.
2010. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
66%
Happy dog. Ahogy az első írta.
2010. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
happy dog az én kutyám kölyök kora óta kapja és gyönyörű a szőre tőle!
2010. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Szerintem Dog show. Megfizethető áron van, nekem azt eszik a kutyám és szép a szőre. Ez persze függ a kozmetikai samponon és kondicionálótól is.
2010. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!