Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában nem szereti a...

Mostanában nem szereti a kutyusom a pocak simit, csak reggel. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap este a páromnak a hátára dőlt, de amint elkezdte volna simizni neki, újra morgott picit, figyelmeztette h ne csinálja.

Most miért nem szereti? Reggel bezzeg úgy alszik mellettem h cirógatom neki.:D


2010. márc. 31. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert csak...:D Ő majd eldönti,hogy mikor vakarászd neki a pociját!!:)
2010. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

amúgy gondoltam h mert most nem és kész:D

csak gondoltam van még vki, akinek a kutyája ilyen "korszakos":DD

2010. márc. 31. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok..,nekem a volt kutyám bármikor hanyatt vágta magát egy kis pocakvakarászásért,nem voltak ilyen kórszakai:))
2010. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a párom tegnap azt mondta, h érzi ő hogy kezd felnőni, és már nem szeretné ha vakargatnám a csunyáját, (ami nem csúnya XD )

de mondtam Neki, h nem ott vakarásznám én hanem pocatmasszáááázs!!:))

Na mindegy, lehet érzi h nőtt a pocak a fejlődésével együtt és nem akarja h észrevegyük azt a pár centi hízást XDDDDD

köszi am:)

2010. márc. 31. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit:XD
2010. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezt az itthoni kutyáskönyvemben olvastam valami ilyesmit: (A kutyatartók nagy kézikönyve)

Ha kanok mellkasát vagy hasát simogatjuk, akkor a kutya fejében bevillanak a kellemes percek", mert ilyenkor párzás közben ugye a kan hasa a szukához dörzsölődik. Állítólag ezért.

2010. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem lány kutyusom van:)
2010. márc. 31. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó kívülálló kommentre a válaszom:

Nekem 1 Fiú Pulim van, és ha hasát simogatom akkor néha az eggyik lábával elkezd kapálózni és a khm. nemiszerve is duzzad, szóval van benne valami...

2010. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!