Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is változik a pocak...

Másnál is változik a pocak mérete a nap folyamán? Este nagyobb és vannak, napok, mikor még nagyobb, reggel szinte semmi. II. trimeszter eleje.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez ismerős, de ez még nem a baba, hanem a puffadás. Reggelre kiürülnek a belek, kisebb lesz a has. Aztán eszel valamit, puffadás beindul és megnő a poci. A babás poci a 20. hét körül alakul úgy hogy az már a méh és annak a mérete nem igazán változik.
2011. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, tök olyan volt reggelente mintha nem is lennék terhes, nem volt pocim. Aztán nekem is a 20. hét után alakult terhespocivá a hasam, akkor már reggel is látszódott.
2011. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen :-) Csak olyan fura, hogy így változik. Megfigyeltem én is, h kaja után nagyobb :-P 15 hetes vagyok.
2011. febr. 1. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 18. héten volt már reggel is látható , pocim, szinte 2 nap alatt kiemelkedett :) Előtte én is úgy voltam mint te, volt, hogy estére hatalmas lettem, reggel meg lapos pocival ébredtem :) Azért még most is ( 19 hetesen) jóval kisebb tud lenni reggel, de már határozottan ott van az a babás poci :)
2011. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtató, h más is így van :-)
2011. febr. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!