Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapelenka tényleg hasznos?

A kutyapelenka tényleg hasznos?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok amit le kell teríteni a földre és arra pisil a kiskutya!Hogyan lehet rászoktatni?Vagy ha megszokja utána nem lesz gond a szobatisztaságra szoktatással amikor majd már ki lehet vinni?
2010. márc. 31. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

addig hasznos, amíg nem lehet kivinni.

És ugyebár, amíg nincsenek meg az oltásai nem tanácsos kivinni a kiskutyát. Hasznos a balesetet szenvedett állatoknál, amíg gyógyulgatnak. Hasznos az idős, beteg ízületes kutyáknál. Nem úri hóbort és nem játékszer. Jó ötlet és higiénikus.

2010. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

úú szerintem ne pelust használj. sokkal jobb az újságpapír!!!

nem lesz gond. amikor pisilt, vagy akart, rögtön ráraktam és mondtam neki h pisikélj.

később egy-egy játék közben is odarohant, pisilt és jött vissza hozzánk.

van aki leviszi az újságot az utcára, h jobban odaszoktassa a kutyát, de nekünk erre sem volt semmi szükségünk.

mivel fent is mindig mondtam neki h pisi, kaki, így összekötötte magát a szavakat a dolgokkal, és mikor levittem ugyanúgy mondtam neki.

persze evés, alvás vagy játék után már rohantam is le vele. 1-2 óránként. rögtön odapisilt, kapott jóóóó nagy dicséretet, ma is emlékszem mien büszke volt magára:)

sok sikert:)

2010. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
mi is terítettünk le neki de csak játszott vele. sajnos nekünk nem vált be, de már most 3 és fél hónapos és már szépen szoba tiszta, néha vannak csak belesetek.
2010. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

2.válaszoló vok.

azért is jobb az újságpapír, mert az teljesen a földhöz "tapad", és nem kezdi el rögtön szétcibálni.

a pelenka meg felemelkedik és így játéknak tökéletes.

volt h mi is több újságot terítettünk le, akkor már a kutyusunk is hozta be meg tépte szét, de ha csak egyet, vagy kettőt, nyugton hagyta.

persze kivételek mindig vannak.

2010. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)Igen azért is kérdeztem mert tudom hogy nem vihetem ki az utcára viszont azt sem szeretném hogy az egész lakás egy nagy kutya wc legyen!:)Nem az a gond hogy takarítani kell utána csak hát nem lenne jó ha a gyerekek nem vennék észre a kis tócsákat és abban tapicskolnának!
2010. márc. 31. 12:06
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ebben az esetben nagyon jo a kutyapelenka. De szeritnem is lehet ujsaggal helyettesiteni, ha nincs kedved penzt kiadni erte.
2010. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

az újságpapíros vagyok:D

szóval arra azért készülj fel, h előfordulhatnak még balesetek azután is, h pelusra/papírra szoktattad vagy már le járkáltok vele.

nekem egyszer volt, h a kutyám szánt szándékkal, mert összevesztem vele, rápisilt a paplanomra. na akkor mondtam is h nem szabad meg mit csinálsz, de mikor ment volna az újsághoz csak addig nem bírta ki, akkor nem kapott szidást.:)

bár emlékszem:DDD , hogy sokszor volt olyan, h ráment az újságra, és pont a szélére, így ami kijött belőle az mind a parkettára került:DDDDDDDD XDDD

ha máshova pisilne, ott mindig moss fel rendesen floraszepttel vagy domestossal vagy efféle fertőtlenítő használatával, mert ha érzi a szagát, vissza fog menni oda elvégezni a dolgát.

2010. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

újságpapír: átázik!!! Minimum 5-6 réteg kell belőle, ki fogyaszt ennyi napilapot? :)

Azért jobb a pelenka, mert annak az alja műanyag, így nem ázik át a padló. Sokkal több folyadékot felszív, mint a papír.

2010. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

átázik de azt azonnal takarítottam is. úgyis folyamatosan a kölyök mellett kell lenni.

a pelust meg szétcibálja.

nekünk lent van mindig annyi mint a szemét, annyit hoztunk fel belőle amennyit akartunk.

mikor már nem kellett, hiányzott is, h válogassak a különböző nagy széthajthatós újságokból:DD

2010. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
bár ha picit pisilt nem mindig takarítottam, hanem ráraktam még egyet, h legközelebb is odamenjen.
2010. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!