Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell két kölyköt összebar...

Hogy kell két kölyköt összebarátkoztatni? Van még kérdés! Elolvasod?

Figyelt kérdés

Féléves spániel kanom mellé, hozok egy kölyköt, (10 hetes szuka) Mindketten benti kutyusok. Gondolom eleinte a picúr zaklatni fogja a másikat, szülők, testvérek hiányában.

Még egy kérdés, ha már írtam. :) Mennyi idős kortól lehet a szukát ivartalaníttatni?

Olyanok ne is írjanak, akik csak leakarnak durrogni valamiért, mostanában sok ilyet olvastam.

Csak tanácsokat kérek, hogy minél egyszerűb legyen.


2010. márc. 31. 13:03
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:
Amíg fáj neki a seb, nem fog ugrálni meg játszani. Ha meg jól van, hagy játsszon!
2010. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap délután érkezik! :) Alig várom.
2010. ápr. 1. 12:08
 13/15 anonim ***** válasza:
gratula az új családtaghoz előre is:) amúgy a műtét után ha más nem 1-2 napra fogod és berakod mondjuk a garázsba pihengetni, raksz neki be valami rongyot, az altatás után úgyis kába lesz egy picit
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. ápr. 1. 14:21
 15/15 A kérdező kommentje:

Másfél hétig nagyon jól elvoltak együtt, de 2 napja a nagy nem akar a kicsivel játszani. Pedig az meg aztán tépi ha tetszik, ha nem. Külön sem tudok velük játszani, mert, ha a kicsivel játszok, akkor is a nagyhoz megy, ha a naggyal játszok, akkor a kicsi elszalad minden játékkal, vagy ha odajön a nagy otthagy. Miért ez a hírtelen változás? 2 napja, azóta hagyom őket együtt aludni, mert addig a kicsi nem hagyta a nagyot. Addig külön helységben aludtak.

Neveltem már meg kutyákat, imádom őket, és ez most kifog rajtam?

Ezt is én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__788160-miert-..

2010. ápr. 13. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!