Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani jó munka...

Tudtok mondani jó munka border collie kennelt? (Nem csak magyarországról)

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 22:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Agilityzni szeretnék, VB a cél és már van tapasztalatom (most keverék kutyim van, vele most vagyunk A1 es szinten😊) nem most lenne a border hanem 1-2 év múlva, de mindenképp meglenne mindene (napi foglalkozás, séták, kutyasuli, edzések, szaladgálás, szocializáció..stb
2016. febr. 24. 14:47
 12/19 anonim ***** válasza:
A From Camilland's kennelben úgy tudom még van egy szabad kölyök. Hazai munka borderben ennek az alomnak az anyja nálam az első számú.
2016. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A From Camilland's kennelt nem ajánlom. A szuka apja fiatalon szürkehályogos lett, anyai nagyapja meg CEA-s és meg is vakult...
2016. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Bariguard kennel Békéscsaba! Meleg szívvel ajánlom őket !

És tudnék pár Kadafalvi kutyát mondani, akiknek kimagasló Agility eredményei vannak :D ( az említett kennelnek kapásból 2 kutyája is Kadafalvi )

Belgiumból tudom meg ajanlani a Van't Vlassenhout és Andtanya kennelt !:) Nekem innen van borderem es agilityzek vele. Kifogasolhatatlan a munka készsége agilityben es terelesben is egyaránt !:)

2016. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

a kérdező munkavonalú kutyát szeretne. nyilván ezért nem éri meg showkenneleket mutatni neki.

a kimagasló agility eredményekről meg csak annyit, hogy minden kutyának összejöhet, ha úgy jön ki a lépés, de azért megnézném, hogy egy kadafalvi kutya vagy egy hozzájuk hasonló show-vonalú bc vb-t nyer.... (és ezt nem azért mondom, mert lenézem a showkutyákat, nekem is az van, nem véletlenül)

2016. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
A munkába beletartozik a terelés, az obedience, az Agility ( sőt a munkavonal az a terelés és nem az agility...), azért mondtam ezeket a kenneleket, mert itt meg normális külsejű nem ropi lábú és rövid szőrű borderek vannak, akik dolgoznak..... A Bariguard kennelnel most éppen egy ISDS-es Trust your heart-os többszörös obedience válogatott es országos bajnok kutya lesz az apa, aki mellette terel es agilityzik, ha ez nem munka... Plusz meg belemehetnek a show kutyás dologba, de itt nem a kinezet a fontos, hanem a munkára való hajlam es a hozzáállás.... Baszhatod a munka kennelbol vett borderedet, ha nem akar dolgozni... Tapasztalatból ajánlottam a kenneleket.
2016. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Már sikerült döntenem, a nekem tökéletes kutyát a blessed bordersnél találtam meg, tehát onnan lesz.
2016. márc. 17. 09:57
 18/19 anonim ***** válasza:

tudom mi a különbség a borderek között ne félj, nem most kezdtem :D

de a kérdező kifejezetten agilityre keresett. hogy kinek mi a normáls border, azt szerintem hagyjuk, nekem a büdös életben nem kéne rövidszőrű, de ha valakinek az az etalon bc, hát istenem, kit érdekel :D

joyt sem kell bemutatnod, ismerem őt és a leszármazottait is ;) plusz mondhatnám neked, ha már ilyen szépen kifejezted, hogy baszhatod az isds-t meg a munkakedvet, ha a kutya felépítése nem elég "jó", márpedig a kifejezetten agilityre szelektált borderek mellett a 100% isds terelős ugyanúgy nem fog labdába rúgni, mint a show-vonalúak ;) mert vb közelben már nem csak az dönt, hogy mennyire akar a kutya.

kérdező, örülök, hogy döntöttél, sok sikert majd a kutyussal!

2016. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) amúgy mit gondoltok a blessed bordersről?:)
2016. márc. 17. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!