Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Blessed border, Lucky summer...

Blessed border, Lucky summer border collie kennelről vélemények?

Figyelt kérdés
Agility a fő irányzat ( légyszi ne kezdjetek el papolni arról hogy a border felelősséggel jár, és sokat kell mozogni.. Ezeket tudom. Csak a tapasztalatok, vélemények érdekelnek a kennelekről, köszi):)

2016. febr. 23. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen párosításból lesz alom?
2016. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy te mit tudsz nyújtani.

milyen tapasztalatod van a sport terén? volt már kutyád? volt már agilitys kutyád? bordered? mi a cél, hobbyverseny (ez lehet akár a3 szintű rendszeres is) vagy eo, vb, akármi?

tegyük fel, hogy van tapasztalatod már az agility terén és komolyabb versenyeredményeket is szeretnél, ezesetben a lucky summert ajánlom a két kennel közül. a blessed bordersből is kikerülhet egy jó agilitys kutya, ahogy került is már ki több is, de az irány, amibe jelenleg tart a tenyésztő, inkább terelésre jó, a céltudatosan agilityre szelektált bordereket nem fogja leverni egyik sem.

2016. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van már tapasztalatom, és a cél a VB. Esetleg tudsz olyan kennelt ahol direkt agilityre szelektálják a borderekwt? Köszi a választ
2016. febr. 24. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
a lucky summer pont ilyen. és jók is a kutyák, szerintem.
2016. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a blessed?
2016. febr. 24. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
azok is jó kutyák és lehet is agilityre vinni őket, több eredményes kutya került ki. viszont vb-t nyerni szerintem egyik sem fog. a testfelépítésük nem tudja felvenni a versenyt a nyurgább, vékonyabb, fordulékonyabb kifejezetten csak és kizárólag agilityre szelektáltakkal. kicsit erősebbek.
2016. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

hülyeség, hogy csak a nyurgább kutyákkal lehet VB-t nyerni. Lisa Frick Hoss nevű borderével 4x nyertek összetettben a VB-n, és Hoss nem egy nyurga, nagyon hosszúlábú, vékony kutya mint sok agilitys vonalból kikerült kutya.

[link]

2016. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó, nagy átlagban nézd. ráadásul, ha a szőr alá nézel, Hoss pont egy lájtosabb testalkatú kutya ;) nem egy drabál, nehéz csontozatú border..... nyilván ne egy agárhoz mérd.

a blessednél is születtek agilityre tökéletes testalkatú kutyák, de nekem elég lutrinak tűnik. attól még jó kutyák, de van náluk jobb.

2016. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!