Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tűnnek el a kutyák?

Hova tűnnek el a kutyák?

Figyelt kérdés
Facebookon naponta 5 ilyen megosztás hogy eltűnt a kutyája valakinek, de hogy tud eltűnni a kutya? Ha van egy kerítés azon nem tud kiszökni, a lakásban tartott kutya sem tudja kinyitni a bejárati ajtót...
2016. febr. 23. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
google= kutyalopás
2016. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden kerítés kutyabiztos. Van, amikor pl sétáltatásnál ugrik meg valamiért a kutya. És még annyi lehetőség van arra, hogy elveszhessen egy kutya.
2016. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért lopná el más kutyáját? ennek semmi értelme. Falusi vagyok nem értem ezt. Maximum tyúkot szoktak lopni mifelénk.
2016. febr. 23. 21:56
 4/13 anonim válasza:
30%
Nézd, a kutyát nem csak kedvencnek lopják. Ellopják, megölik a husát meg eladják. Ennyi
2016. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
google. és olvass ba+
2016. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pénzért, mint az emberrablás
2016. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Elregélem, hogy az enyémek eddig hogy tűntek, vagy tűnhettek volna el:


1) Lett egy lyuk a kerítésen, amit sajnos a kutya vett észre előbb, lévén ő minden nap csekkolja, ellentétben velem. Speciel nem ment sehova a kutya, csak azt vettem észre, hogy szánalmas fejjel néz - a kapun kívülről. Akkor nem is értettem, hogy jutott ki, csak a következő kimászása után néztük meg a lehetetlenebb helyeket is, akkor találtuk meg a lyukat (nyilván ha szökésre hajlamos lenne, előbb is átnéztük volna rendesen, de így annyira nem tojtam be, hát maximum aszalódik egy kicsit odakint, hogy nem tud bejönni, nagy kaland, talán észhez tér tőle).


2) Tél, mínuszok, SOS szerzett ideiglenes albérlet, főbérlő is ott lakik, első nap. Én mit sem sejtve elmentem reggel dolgozni, a főbérlő meg útközben úgy döntött, hogy jó arc lesz és megsétáltatja a kutyát. Levitte, elengedte pórázról. Az emberektől félő kutyát (amit elmondtam neki, meg látta is, de hát istenem, nem mindenkit az eszéért szeretünk), akinek nyilván esze ágában sem volt visszacsámpázni hozzá. Egy szerencse, hogy a kutyának volt annyi esze, és nem ment messzebbre annál, mint ahol sétáltunk előtte kettő alkalommal (beköltözés estéjén, meg aznap reggel), úgyhogy húsz perc alatt meglett.


3) Nyár, kutya egy hétig 24 órában velem, majd hazacuccoltunk, és én elmentem még egy éjszakára partizni. Reggel meg hívnak, hogy hát helló, megfogtam a kutyádat, itt kolbászol a lakótelepen egyedül. Hazamentem, tényleg ott kolbászolt, bevittem. Kérdeztem lakótársamat, hogy hogy a frászkarikába ment ki a kutya és miért nem szólt - azt mondja, lövése se volt róla, hogy meglógott a kutya, este még ránézett, rendben volt. Szóval panel, első emelet, zárt ajtó. De nyitott ablak. Megtaláltam egy letört karomdarabot az ablakpárkányon, és a kutya mellkasán is volt egy gyanús sérülés, valószínűleg leérkezéskor majdnem felnyársalta magát a ház előtti kertecskében lévő karóra. Úgy, hogy amúgy előtte másfél évig nyitott ablaknál volt otthon hagyva nyáron, és eszébe se jutott még csak odanézni se.


Emellett a nyakörv is elengedhetett volna (csatnál, karikánál, vagy simán csak lelazul és kihúzza a fejét a kutya), a pórázon a karabiner törhetett volna el, eshettem volna el úgy, hogy kicsúszik a kezemből a póráz, rájöhetett volna a kutya másfél év normális pórázon közlekedés után, hogy ilyet lehet, hogy kihúzom a fejemet a nyakörvből (pont a napokban voltam tanúja egy ilyennek), de olyat is hallottam már, hogy kedves emberek direkt nyitnak rést a más kerítésén - vagy szívatásból, vagy azért, hogy kutyát lopjanak, ami nem feltétlenül sikerül, de attól még a lyuk ott marad.


Van még kérdés? :)

2016. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezer oka lehet a kutyalopásnak. Ha valamilyen divatos fajta, akkor szaporításra. Ha pit Bull vagy hasonló fajta, akkor viadalra. Viadalra más fajtát is lophatnak, edzőkutyának. Magyarul rajta edzik a leendő viadorokat. Ha munkakutya, akkor azért, egy jól kiképzett munkakutya több 100 ezer forint. Aztán vannak, akiknek csak simán megtetszik a kutya és elviszik. Meg gonoszságból, bosszúból is ellophatják.
2016. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Kínai büfé van a közelben.
2016. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Margit néni is lopott már kutyát, dobozba tette és postára adta Dubaiba az unokaöccsének, aki háziállatok kipreparálásával foglalkozik időtlen idők óta. Margit nénit lecsukták és a börtönben nem kap csokis kekszet.
2016. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!