Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is sírt altatás után a...

Nektek is sírt altatás után a kutyátok?

Figyelt kérdés

2kutyusomat egymás után műtötték.

Altatástípustól függ hogy hogyan ébred? Papírra inhalációs narkózis van írva , de egy bódító injekciót előtte kaptak,de akkor ez akkor nem a ketaminos altatás ugye?

viszonylag élénken hozták ki a kutyusokat, nyitott szemmel, lógó nyelvvel, utána sírtak sokáig azt mondta a doki mert nem tudták holvannak..


Engem nagyon megijesztett nem gondoltam hogy ennyi kétségbeesettek szegények, alig győztem nyugtatni őket.


Még ezelőtt 10évvel amikor a másik azóta szép hosszú élet után elhunyt kutyusunkat műtötték akkoriban nem így történt mint most, hanem úgy hozták ki hogy még aludt, és otthon ébredezett fel.


2016. febr. 24. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A szeme nem azért volt nyitva, mert éber volt, hanem ez az altatás velejárója. Egyébként igen, az enyém is sírt egy kicsit, de 5-10 percen belül elmúlt.
2016. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek sose sírtak, pedig sokszor voltak altatva. Csak utána néha órákon át fel se bírtak kelni.
2016. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is sírt
2016. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzMHZs ***** válasza:
Az én egyik kutyám is, 4 különböző orvosnál, 2 altatás és 2 bódítás után mindig sírt. Az a doki, aki a másik kutyámat műtötte novemberben, már mondta, hogy készüljek, mert lehet így fog ébredni, mert nála egy kivétellel az összes spániel így ébredt. Más spanisoktól is hallottam ezt, nem tudom, milyen kutyád van, de más fajtáknál is mesélték már ezt. Vannak kutyák, akik így reagálnak sajnos, nagyon rossz hallgatni, tudom :/
2016. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

csivavák

Ők egyébként is nagyon félős fajta kutyusok

2016. febr. 24. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, ha már így kiemelted!


A mi kutyánkat a múlthéten műtötték. A dokik elmagyarázták, hogy a kutyákra különbözőképp hat az altató: valamelyik altatás után simán ébred, valamelyik visszaalszik, de van olyan is, aki hallucinál (és mindegyik teljesen normális reakció).


"akkoriban nem így történt mint most, hanem úgy hozták ki hogy még aludt, és otthon ébredezett fel"

Ugye az megvan, hogy a két módszer közül az a biztonságosabb, hogy a doki ébredezve adja ki a kutyát és nem messze nem biztos, hogy a kutyáid felismerték volna az otthonukat?


(A miénk visszaaludt.)

2016. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!