Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már olyan hogy a kutyátok...

Volt már olyan hogy a kutyátok nem ismert fel egyből?

Figyelt kérdés
Persze ha sapka vagy sál vagy valami van rajtam akkor érthető..de volt már olyan hogy egészen közel mentem hozzá, csóválta a farkát, de nem volt biztos benne hogy én vagyok és elkezdett ugatni ha közelebb mentem akkor meg elfutott távolabb és amikor megszólaltam egyből tudta hogy én vagyok.Ez nem egyszer fordult már elő..mintha néha a fülének jobban hinne mint a szemének. Ja és egyébként a szeme teljesen jó meglát messziről madarat,macskát stb. Ez milyen viselkedés? Vagy csak túl gyanakvó? :) Kölyök még egyébként.

2016. febr. 13. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Engem meglátott a kutyàm, mikor részeg voltam.
2016. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Meglátott, a tesóm kijavította.
2016. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ...:)
2016. febr. 13. 01:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sapkaban engem is van amikor megugat, de csak 2 masodpercig aztan rajon hogy en vagyok.
2016. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 V.Tina ***** válasza:

Szerintem nics baja, a mi kutyánk is szokott ilyet csinálni amikor nyaralásból érünk haza, mindig kell neki 1-2 perc, hogy megismerjen minket, aztán két napig egyfolytában happy :D

Akkor szokott így viselkedni, amikor huzamosabb ideig mész el, vagy minden nap amikor hazaérsz?

2016. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk meg szegény még akkor is "meglát" minket, ha ott sem vagyunk. Férjem magas, nagydarab, azért gyakran odamegy holt idegen, testes férfiakhoz az utcán. Múltkor majd' levert valakit a lábáról, úgy örült neki, mire rájött, hogy ez nem is családtag. Szerencsére volt humora a srácnak..
2016. febr. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly télen új kabátot vettem, és nem ismert fel benne. :) nagyon aranyos volt, aztán szólongattam, és rájött, hogy én vagyok, nagyon boldog volt :D
2016. febr. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
óóóóó az én kutyám elsőre sosem ismer meg.:) nyugi. a kutyusodnak semmi baja csak ilyen természete van.
2016. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Tudni kell róla, hogy nem szép helyről jött, nem szép viselkedéssel. Mikor alszik és elkezdem simogatni (vagyis most már leszoktam erről, mert kicsit másképp kezelem a kutyát), akkor morog..és mikor rászólok, akkor meg néz bambán, mint aki nem érti, hogy mit kiabálok...ez rengetegszer előfordul. Vagy mikor jövök haza, és ő pihenget, akkor elkezd ugatni, házőrzés céljából, mire rájön, hogy csak én vagyok. Sőt volt olyan, hogy egy ismerősünk csukjában futott felé (illetve nem felé, hanem egy géphez csak pont ott állt előtte), erre elkezdett vicsorogni meg minden, aztán lekerült a csukja, és mindenki boldog:D
2016. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Holt-tengeri arcmaszk. :D A frászt hoztam rá :D
2016. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!