Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell sétálni (hány...

Mennyit kell sétálni (hány km-t) és mennyit kell foglalkozni (hány órát) a Jack Russel Terrier-rel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A sétát nem km-ben mérik. Elsősorban az számít, hogy mennyi deig tart és mennyire intenzíven foglalkozol vele közben. A válaszhoz tudni kéne, hogy kertben vagy lakásban tartod-e? Ha kerti, akkor 2-3 óra kell minimum, lakásban még több.
2010. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelleme: A Jack Russel terrier egy igazi energiabomba. Félelmet nem ismer, kíváncsi természetű, játékoskedvű, nagy mozgásigénnyel bíró kutya. Akaratát fejlett önbizalma révén mindig keresztülviszi, nem ritka a domináns viselkedés sem, főleg a kan egyedeknél.
2010. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában, mint minden kutyával sokat kell(ene) foglalkozni. Nekem JRT-m van. Imádnivaló energiabomba. Minden nap elvisszük a közeli erdőbe, vagy rétre és kb 1, másfél órát futkározik, labdázunk. Ő legtöbbször tovább is bírná, de van olyan is, hogy lefekszik és jelzi, hogy menne hazafele. Km-ben nem tudom, hogy mennyi, de ha túrázni megyünk, akkor simán 12-15 km után még képes lenne labdázni.

Ő labdafüggő, egy haverja (JRT) tojik a labdára, botfüggő.

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. :o)

2010. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet mértékegységben kifejezni :D

a jack russell az a fajta, ami kifáraszthatatlan és bírja a strapát. addig vidd, amíg bírja (bár te nem fogod addigra) :D

2010. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minnél többet ! persze ez nem azt jelenti h visszaértek egy 2 órás sétából és mész elmosogatsz aztán megint mész vele sétálni az egyik műsorba volt h egy nap 8 szor kell kivinni ezt a kutyát!
2010. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is van 2 jrt -m és azt szoktam velük csinálni h vamn ilyen labda el hajítonk és tök messzire dobja a labdát és ki megyek az üres tök nagy telekre és ott dobálom nekik sose fárad ki az a kutya ! Amilyen kicsi olyan erős okos és kifáraszthatatlan ! imádom őket!
2010. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!