Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem veszélyes ez így?

Ez nem veszélyes ez így?

Figyelt kérdés

Láttam a facebook-on egy videót amin egy középtestű kutya fekszik az út másik végén a járdán, a gazdája meg videózza a másik oldalról.

A kutyát lefekteti utána várja, hogy autók menjenek el, majd magához hívja.

Honnan tuja hogy nem fog a kutya kiugrani a kocsi elé? Nem fél, hogy baleset lesz belőle? Valami miatt megindul a kutya, másik kutya, macska miatt? Ti mernétek ilyet csinálni?


2016. febr. 29. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Tudod, vannak hülye emberek is....
2016. febr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jól nevelt, fegyelmezett kutyák. Az enyém sajnos ha macskát látna, azonnal utána futna. Egyszerűen nem tudom rendesen megnevelni(:
2016. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én simán merném, ha lenne rá okom, bár tény, hogy felesleges kockázatvállalás. Nekem elég, ha tudom, hogy meg tudnák csinálni, nem kell feltétlenül le is videóznom hozzá, hogy esetleg pont akkor ijessze meg őket valami hátulról, és beugorjanak az autók alá. Egyébként jöhet macska, kutya, tökmindegy, ott maradnak. Oké, a pit lehet, hogy felpattan, ha rámosolyog egy ember és meg akarja simogatni :D De egyébként elég biztos a helyben maradásuk, meg nem rohannak el csak úgy ész nélkül.
2016. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak képzett kutyák, amik az égvilágon semmi nem zavarja meg. Érdekes is lenne, ha egy rendőrkutya, keresőkutya, vagy akár egy vakvezető kutya figyelmét elterelné bármi is. És igen meg merném csinálni, ha egy ilyen szinten képzett kutyám lenne.
2016. febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!