Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetnéd a kutyádat, ha...

Mivel etetnéd a kutyádat, ha a pénz egyáltalán nem számítana?

Figyelt kérdés
Mondjuk igazán gazdag vagy és azt akarod, hogy a lehető legtovább éljen egészségesen. Melyik táppal? Vagy mindennap főtt csirkemell-rizs kombóval? Vagy..?
2016. febr. 29. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
gyaaah, nem gondoltam, hogy azt tilos. Bár nem hiszem, hogy valaha fogok ilyet vásárolni, mondjuk frissen, amit a kutyának szánok, de hát legyünk pozitívak, jövőre Bugattival fogok járni, és a hús-beszerző körúton akkor a vadlazacot elkerülöm:D Ja, még a kérdésre válaszolva a Cobe marhát is odaadnám a kutyámnak. (meg a T-bone marhát). Elvileg ezek a legjobbak, én nem tudom, csak valaki említette, hogy steak-ben is ezek a legjobbak:D
2016. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát BARFhoz nem kell gazdagnak lenni.. de ha tápról van szó akkor Orijen vagy Acana
2016. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom, én is Barf-ozok, és most már Orijen árnál járok. :D Nem igazán van a környéken olyan hely, ahonnan olcsón tudnék húshoz jutni, és ha mindent teljes áron veszek meg, akkor már nagyon durván 2 Orijen áránál járok havonta.. Persze nem így csinálom, mert a húst úgy veszem, hogy lejáratos aznap, és így olcsóbb, és legfőképp csirkézek, de én szépen elterveztem, hogy 7 napból lesz 1hal, 1 belsőség, 2 szárnyas, 1 főtt disznó, 1 marha, és 1 koplaló vagy lazább nap...de minden, a kiegészítőkkel, hogy ne ugyanazt kapja kiegészítőben, hanem minden nap mást, úgy már igen csak megugrana az ára...bár nyilván valamit rosszul csinálok, de akárhogy is számolom, nekem nem jön ki olcsóbbra..:D
2016. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez az Orijen ilyen extrém jónak számít?
2016. márc. 6. 17:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nyersen etetnék, de csak akkor, ha kertesben laknék. Viszont ehhez nem kell baromi gazdagnak lenni, hogy nyersen etessek, csak én már csináltam ezt lakásban és hát elég bosszús tud lenni a dolog, amikor jobban meghajtja a husi a vártnál és lapátolni kell a hasmenést.... szóval ha kertesünk lesz, akkor fogok újra nyersen etetni, és ha baromi gazdag lennék, akkor is nyersen etetnék.
2016. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!