Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor először hazavisszük a...

Mikor először hazavisszük a kiskutyát, mit hogyan?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyünk a kölyökkutyáért. Az lenne az első kérdésem, hogy a kocsiban hol legyen? Az ölemben betakarva, vagy a lábunknál lent?

Mennyi időt bírnak ki az autóban? Mennyi idő után érdemes magállni egy kicsit kiszállni vele?

Amikor hazaértünk, gondolom félni fog, új lesz neki minden. A helye kint lesz egy nagyobb elkerített részen a kertben. Az elején oda vigyük, vagy még nem lehet kint hagyni (10 hetes lesz)?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2016. márc. 1. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kéne egy kis kutyuli :(
2016. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én az enyémet egy közepes műanyag tárolódobozban vittem haza, raktam bele törülközőket, hogy ha baleset történik, legyen mivel felitatni és ne abban tocsogjon szegény. az első kanyarnál bepisilt, utána nem volt baj. én nem álltam meg, de rövid út volt. hosszabbnál lehet, hogy megállnék, de nem hiszem, hogy nagyon elengedném, lehet, hogy túlparázom de én egy picinél még félnék, nehogy elkapjon valamit. az enyémnek sikerült az első séták alkalméval, pedig már bőven idősebb volt, rendesen oltott és nem is a mocsokba vittem, szóval én nem kockáztatnák, inkább viszek alá újságpapírt, ha bepisil-kakil kidobom, ha nagyon rosszul van félreállok, megnyugtatom.

a kint tartás attól is függ, hogy a tenyésztőnél eddig hol volt. ha kint voltak már, én akkor is behoznám még egy ideig, nincs most olyan jó idő. ha van egy előszoba vagy ilyesmi, ott el tud lenni, ha nem akarod, hogy a szobában legyen.

jó idegrendszerű kiskutya akivel foglalkoztak nem fél, hanem kíváncsi :) van amelyik sír este, az enyém csöndben volt, abszolút nem zavartatta magát, de ha sír, se kell nagyon aggódni, meg fogja szokni. meg lehet nyugtatgatni, de túlzásba sem kell vinni.

2016. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Az út kb 1 óra lesz...

Már nagyon várom, remélem semmit nem fogok elrontani, főleg így az elején.

2016. márc. 2. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!