Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya a környezetedb...

Van olyan kutya a környezetedben, családban amit kifejezetten gyűlölsz?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert egy szemét troll a szomszéd kutyája. Mindig akkor ugat idegbeteg módon amikor aludni akarsz, minden nap. Vagy nagyszülők keveréke, aki mindig csak téged ugrál össze stb stb... Ilyesmire gondolok.

2016. márc. 1. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölöm, csak rohadtul idegesít a szomszéd két kutyája. Kinyitom a lakásajtót és már rohannak őrjöngve és képesek végig ott ugatni, amíg kint vagyok. Ugyanez, ha elmegyek a kerítésük előtt, és nem csak azon a 25 méteren, van, hogy 5 házzal arrébb is hallom még őket.

Kértük a szomszédot, csináljon már vmit a kutyáival, vagy építsen kerítést, mit bánom én. Épített egy csodaszép dizájnosat. Az egyik átugorja, másik átbújik alatta. Köszi... :(

2016. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A környéken van egy uszkár, amit mindig póraz nélkül sétaltat a gazdája, és mindig neki akar menni az én kutyámak. Egyszer már megfenyegettem a gazdáját, hogy ha nem teszi pórázra, akkor csak egy vattacsomó marad a kutyájából (bár az enyém egy viráglelkű tündérbogár, a légynek se árt).
2016. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy boxer, egy ismerősömé. Semmi, de semmi nem zökkenti ki a felugrálás-összenyalás-összekarmolás-nyálazás műveletsorból. Csak örül, mondja a gazdája, és igaza is van, de annyira "sok" a kutya, hogy az őrületbe kerget. Nem ért a szóból,a testbeszédből, de még a fizikai ráhatásból se, csak vibrál, ugrál és nyálaz... Más kutyákkal is ilyen, az se zökkenti ki, ha odamarnak neki, csak nyomul és nyomul vég nélkül... Nem is tudom, hogy lehet ilyen kutyával együtt élni.
2016. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyát sem gyűlölök. Van, amelyik idegesít, van, amelyiktől tartok, de szerintem a gyűlölethez az kéne, hogy tisztában legyen a cselekedetei súlyával. A kutya nem tudja, hogy rosszat tesz, a gazdája nevelte rosszul. Pl van egy agresszív belga juhász, akit a szomszéd mindig póráz nélkül sétáltat, vagy ha sok benne az ital, akkor egyszerűen kiengedi egyedül az utcára. Na vele nem szeretek találkozni, de nem gyűlölöm, a gazdája a hibás.
2016. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én a gazdáját gyűlölöm a kutyának, viszonylag kevés kutya maradna bent nyitott kapunál, ha közben más kutyát sétáltatnak kint...

Az utcában tartanak két puliszerű kutyát és majdnem mindig nyitva az ajtó. Normál esetben nem jönnek ki, de bárki kutyával próbál elhaladni azonnal kiront a két dög. Persze aztán nem mernek semmit sem csinálni a náluk úgy háromszor nagyobb kutyámmal és még senkitől sem hallottam, hogy tényleg megtámadták volna őket séta közben, de attól még idegesítő, hogy minden második nap nekünk rontanak habzó szájjal.

2016. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
A kutyák a világ legjobb lényei! Őket nem lehet gyűlölni.
2016. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs, még kollégiumban a szobatársam beszerzett egy máltai selyemkutyát (jó óccsón adták, mert félszemű volt szerencsétlen...), az kifejezetten idegesített. Pl jött oda, meg akartam simogatni, erre folyton hátrált meg elkezdett harapdálni. Akkor ne is jöjjön oda.

Meg nem volt túl kellemes a 10 nm-es szobában, amikor bementem, és megcsapott a pisi-sz*rszag, mert ugye a gazdája cseszte levinni, a kutyapelenkát meg szökőévnte cserélte. Vagy mikor a kakit persze nekem kellett összeszedni, ha épp akkor sz*rt be, amikor csak én voltam a szobában, és nem akartam addig szagolni, amíg a gazdája vissza nem ér. Persze ezek nem a kutya hibái, de eléggé zavaró volt. Volt hogy enni se adott neki pár napig, mert épp nem volt pénze. Ha tanítani akarta valamire, de a kutya nem csinálta meg, megütötte, stb. Sokszor láttam a kutyán, hogy szinte fél a saját gazdájától.

2016. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Bullterrier, minden kutyának neki akar menni már többet széttépett 5kg s kutyának való flexi pórázon sétáltatják és amikor neki akar menni egy kutyának, elkapja a nyakörvét és simogatja.......
2016. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és a kutyát nem lehet gyűlölni! Az hogy milyen a kutya viselkedése arról a gazda tehet
2016. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

utolsó: ez borzasztó, miért nem szóltál valami állatvédőnek? Képes voltál végig nézni, hogy így bánik a kutyával? Nem csoda, hogy kapdosott feléd, hiszen bizalmatlan volt, mert a gazdája egy agyilag analfabéta....


A kérdésre válaszolva, nem gyűlölök kutyát, viszont ahol laktam régen, két kutya volt a szomszédban, nem voltak lefárasztva, és hajnali 3-4től (mikor mozgolódtak a kocsik, füvek, fák, stb..) este 11ig nyomták az ugatást. Alig tudtam aludni, főleg mikor későn értem haza munkából, másnap meg hajnalra kellett menni... de alapvetően amúgy aranyosak, csak sajnáltam, hogy nincsenek lefárasztva legalább egy kicsit..

2016. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!