Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya a környezetedb...

Van olyan kutya a környezetedben, családban amit kifejezetten gyűlölsz?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert egy szemét troll a szomszéd kutyája. Mindig akkor ugat idegbeteg módon amikor aludni akarsz, minden nap. Vagy nagyszülők keveréke, aki mindig csak téged ugrál össze stb stb... Ilyesmire gondolok.

2016. márc. 1. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
(ja, közben nem az utolsónak írtam, hanem az előtte lévőnek, a máltai selyemkutyáról, bocsi)
2016. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem "úgy" kapdosott felém, tehát nem veszélyesen, kölyök volt még akkor, csak én ezt nem tudtam értékelni,hogy odajön farokcsóválva, én meg gondoltam megsimogatom, erre meg ezt csinálta. Az volt ezzel a problémám, hogy ha már odajön, akkor hagyja is magát megsimogatni, és amikor felé nyúlok, ne nézze játéknak a kezemet, ha meg nem akarja hogy megsimogassam, ne is jöjjön oda.

Nem tudom mit kellett volna csinálnom, hogy ne bánjon így vele, ha szóltam volna neki, az lett volna hogy mit ugatok én bele abba, hogy mit csinál a kutyájával.

2016. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs a kutyának egyébként, facebookon rendszeresen látok róla képeket. Csak azt próbáltam leírni, hogy nem volt egyszerű vele/velük együttélni.

[link]

2016. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig akkor ugat idegbeteg módon amikor aludni akarsz, minden nap."

Ilyen volt egy szomszédunkban, csak ő mellette passzióból macskákat is gyilkolt. 2 különböző emberről tudok, aki előkészítette a fagyállós husit, illetve egyről, aki a nagykést. Egyikre sem került sor, finoman megemlítettük a gazdáinak, hogy még egy dobása van a kutyának és megkérdezzük az állatvédőket, hogy mindent rendben találnak-e a kutyával. Erre a drága tulajdonosoknak eszébe jutott, hogy van egy gyerekfejnyi daganat a kutyán és maguktól lealtatták.

Tudom, hogy abszolút nem a kutya hibája (pont olyan volt a kutya, mint a családja) és sajnálni kellett volna szegényt, de tudod, amikor minden nap azon meditál az ember úgy hajnali 5 óra magasságában, hogy vajon azért ordít megint, mert széttépett valamit, vagy csak mert egy falevél hullott le...


Ezen kívül nagyon, nagyon utálom azt a vadbarmot, aki szerint jó ötlet komondort tartani egy zsebkendőnyi teleken, nappal kennelben, este-éjjel szabadon, nulla sétálással és neveléssel.

2016. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlök egy kutyát sem.


Környéken van 1-2 kutya akitől féltem a saját kutyámat,mivel 5 kg,14 éves. A környéken van egy két köcsög nagytestű. Volt már problémánk. De nem utálom őket,annál inkább a gazdát.


Egy pasinak volt egy gyönyörű staffija,de amilyen idióta kutyát nevelt abból a kutyából borzasztó. Direkt uszította a kutyáját másnak a kutyájára, kutya meg tört volna ki,ment volna rá nem csak a mi kutyáinkra bárkiére. Meg olyan jelzőket mondott,hogy edd meg vacsorára,meg te vagy az erősebb,úgy is széttéped és stb..


Volt mikor elengedve sétáltatta. Na akkor halál félelmem volt pásztáztam a környéken amint kiszúrtam őket ellentétes irány. Kb 1,5 évig rettegésben sétáltam.

Szerencsére elköltöztek!


Szerencsére a családban,rokonok,barátok között normális kutyák vannak :D

2016. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Van itt a falunkban egy önsétáltató tacsikeverék,én csak Veszedelem néven csúfolom :)

Mindenkit előszeretettel harapdál bokán.Míg egyszer le nem mérgezi valaki,itteni szokás szerint.

2016. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, most eszembe jutott még egy idegesítő kutya. Egy kistestű keverék, akit csak úgy hív mindenki, hogy öngyilkos kutya. Minél nagyobb és vérmesebb kutyával van az ember, annál valószínűbb, hogy az a hülye kutya kitámad rá.
2016. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak volt egy akit nem szerettem mert mindig neki akart menni az én kutyámnak és a gazdája sosem fogta pórázra bement a boltba a kutyája meg kint mászkált. Elköltöztek innen szerencsére.

Igazából a gazdát jobban utáltam mint a kutyát. Mert a gazdi volt a hülye.

2016. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Apám soha nem engedett lakásban kutyát tartani...egészen addig, amíg ismerős kutyája, akit szabadidőmben neveltem-sétáltattam-hordtam össze-vissza, idős korában beteg nem lett...akkor hozzám költözhetett.

Közben mostohaanyám két kis vakaréka az ő lakásában mindent összehugyozott-szart, séta volt, hogy több napig se volt...tipikus ölebek séta-nevelés-tanítás-játék nélkül :( Aztán most már családi házban élnek, a két kis öreg fehérke már "csak" néha megy az alom mellé...a tökös kan jelölget persze, apám fapofával nézi, pedig ő ellenzi a lakásban tartást...de vmit vmiért

Na ezt a két antiszoci kutyát nem bírom...


A lakótelepeken sétáltatási időben minden irányból közeledő pórázos, póráztalan, őrjöngő kis vattacsomóktól pedig rossz kedvemben idegrohamot kapok...pórázon rángatják el őket mindenkitől, felkapdossák őket...az normális, ha ezek a kis szerencsétlenek acsarkodnak mindenkire, de ha a nagy jól nevelt kutyám szabadon van, az gáááááz...

És csúcsidőben MINDENHOL ott vannak, k.va idegesítő!!!


A szomszéd utcában lakik két óriás puli szerű mix...alkoholista barom gazdája kiengedi őket, meg másznak is...védik a területet...tőlem és kutyámtól már félnek...ha meglátjuk őket, kutyám már kiiktatná őket a világból :D néha hagyom ilyenkor, hogy pórázra kötés után kicsit őrjöngjön, kiélje magát, de alapból fekszik/lábhoz és kuss van :)


Nagyjából ennyi :)

De minden neveletlen, agresszív, antiszoci kutya gazdáját utálom...a kutyájukkal csesznek ki, hogy nincs boldog, nyugodt, KUTYA életük

2016. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!