Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet macska tápot?

Kutya ehet macska tápot?

Figyelt kérdés
Meghalt a cicám (öregség). Maradt 4 kg cat chow tápom.A spánielemnek adnám lehet baja tőle?Sajnálom kidobni.

2016. márc. 2. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9: a házikoszt ilyen szempontból még jobb is lehet, mint a macskatáp. amúgy meg én ismerek ilyet, 5-6 évesen halt meg "végelgyengülésben", óriási kínok között ;) etethetném a kutyát emberi szarral is, azon is elél ideig-óráig, miért ne!!!???
2016. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
#11: Ezek a kutyák nem 6 évesen haltak meg, hanem 10 év felett. Sejtettem, hogy valaki majd valami hasonlót fog írni. Tudok, sok ezer évig nem volt előre gyártott kutyatáp.
2016. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kemény dolgokról beszélünk 6000 ft-os táppal nem jótétkódunk!A menhelyeseknek nem nem adok semmit főleg mióta hazugságon kaptam őket barátném anyukája meghalt a kutyát sajnos panelbe nem vihette ,a menhelyben úgy hirdették,hogy étlen szomjan volt kikötve a napra,ami persze hazugság!!Két szomszédnak ajánlottam fel nem kellet nekik.Eldobni nem fogom eszi szépen a kutya áztatva.Nem lesz baja bekeverem a tápjába 1/3 arányban.
2016. márc. 3. 12:55
 14/14 anonim ***** válasza:

12: lehet, hogy ezek a kutyák így megy úgy, de nagy átlagban nézd. olyan kutya is van aki kenyérhéjon élt 10 évet. honnan tudod, hogy ha normális kaját kapott volna nem élt volna 20-at? amúgy meg nem csak tápon lehet egy kutyát neveéni, lehet nyers hússal is, az még tán jobb is, mint pár szar táp. de ne gyere nekem azzal, hogy nem volt táp régen és milyen jó volt, francot nem érdekelt, ha megdöglött a kutya, szereztek egy újat. régen jó esetben éltek 10 évig a kutyék, pár talán tovább, ma meg nem ritka a 15-20 éves kutya sem. két kutya még nem statisztika.

kérdező, nem tudom minek kérdeztél, ha nem érdekel a válasz. nem tudtam, hogy állatorvos vagy és tudo, hogy mitől lesz vagy nem lesz baja, akkor nem kellett volna kérdezni :(

a menhelyeket meg ne szidd már, ha eggyel gondod volt.

2016. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!