Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy 1 éve nem tudom...

Normális hogy 1 éve nem tudom túl tenni magam azon, hogy meghalt? Örökre szenvedni fogok miatta :, (?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy elfeledjem s elfogadjam azt hogy a kutyám, Cápi, halott. (A szüleim altatták el az állatorvossal, mert beteg volt... Ok. Ez tény, de biztos hogy még sokáig élhetett volna, mivel nem volt annyira beteg szerintem. Nagy a gyanúm, hogy a szüleim s az állat orvos azért "ölték" meg,-ugye mert ez gyilkosság!- mert anyám szerint nehéz volt az utcán sétáltatni(nagy testű boxer kutya volt),(meg azt is mondta hogy nem jo neki a ház hol lakunk-panel/berhaz) jó oké, nem jött ki a többi kutyával, meg nem tudta hogy kell viselkedni, de ez nem az ő hibája volt! Én számtalanszor mondtam, hogy szívesen sétáltatnám, de ő mindig nem-et mondott!Szóval tuti hogy ezért. Meg még az is felmerűlt bennem, hogy nem volt semmi állatorvos! Ugye anyáék akkor átküldtek minket a nagyszüleimhez, hogy ne lássuk hogy végeznek cÁpival... Eszembe jutott, mivan,ha nem is volt semmi orvos! Hanem ők maguk a szüleim végeztek Cápival! Megfolytották, vagy nem tudom na mindegy ebbbe most nem megyek bele, mert csak az én agyszüleményem lehet, valszeg. Szóval, megölték őt. Ez tény. Mert ha egy élőlény életét el vesszük, igazságtalanul, az ugye gyilkosság! Mértathatatlanul gyűlölöm a szüleim!(persze, van több ok is, de ez mindent tönkre tett bennem). Most tegyuk fel, ök mit szolnának ahhoz, ha én altatnám el őket!? Ha? Biztos nem lenne szerintük fair... Meghalt a kutyám. Ö tobb volt mint egy kutya. Ő olyan volt számomra mint az életem értelme... A szivem egyik fele... És amikor megölték őt, akkor... Akkor vele együtt egyrészem is meghalt... Hónapokon át sírtam, kértem hogy bácsak én halhattam volna meg helyette, öngyilkos gondolataim támadtak, elkezdtem vagdosni magam... Az utcán ahányszor megláttan egy kutyát, ott helyben sirvafakadtam... Ruhadtul fáj... Ha belegondolok abba, hogy halála napjan kint a teraszon, egy fekete zsákban várta azt, hogy eltemessék... És az , hogy ott van elásva azon a helyen(ahol már jártam is)... Lent a kukacos földben... Egy zsákban rohadva... És ki tudja, már hogy milyen... Mostanában, ahányszor csak eszembe jut, meglátok róla egy képet, vagy egy boxer kutyát...vagy ha szomoru zenét hallgatok, mindig ő jut eszembe, az emlékek... Amik miatt érdemes volt élnem... Azok a pillanatok, amik most rohadtul hiányoznak, amikor együtt szaladgáltunk, amikor mellete üldögéltem, amikor számtalanszor megölelgettem, amikor beszéltem hozzá, és ő közben a szemeivel válaszolt nekem... Még minden egyes pillanat, ami hozzá fűz, rettentően hiányzik... Azt kivánom bár csak valahogy vissza kaphatnám őt... Bár csak én haltam volna meg helyette...soha életemben nem szerettem még így senkit... Még a szüleimnél, családomnál,magamnál is jobban szeretttem őt! Ő volt a mindenem! Ő miatta volt értelme élnem! Mert ő mindig ott volt velem.... Ha szomorú voltam,megvigasztalt, ha boldog voltam... Ő mindig ott volt... Ő volt az egyetlen aki szeretett engem, és viszont... Bár mit megtennék azért hogy újra, legalább egyszer láthassam...de tudom hogy ez soha nem fog valóra válni... Ő volt életem egyik legfontosabb élőlénye... Gyűlölöm a szüleimet ezért... Őket nem érdekli az hogy mennyire fáj nekem... Ezért nem is mondok nekik semmit. Cápi halála után1/2 vagy 3 hónappal később már, új kutyát vettek!! Hogy lehetnek ekkora szemét rohadekok? (A mostani kutyavál már nem úgy viselkedek mint Akkor CápivaL, probálom nem megszeretni, ami eddig sikerrel jár, soha, egy kuyta sem fogja Cápit pótolni.... Egy se! Igy a mostani se!

Na, elnézést hogy ezzel fárasztalak benneteket, de mivel senki sincs akivel tudok a lelkibajaimról beszélni,így itt tudom elmondani, muszály volt ide kiönteni a szívem... A fájdalmam... Mindig egyedűl voltam, vagyok, emberekkel nem létesitettem soha kapcsolatot, Ő volt az egyetlen akit szerettek! Úgy érzem soha nem fogom túl tenni magam a halálán...örökre bűntudatom lesz miatta. Ti éreztetek már ilyent valaki halott iránt? Ahogy ezt irtam, nem nagyon tudtam vissza folytani a könnyeket, és kissé sirva is fakadtam, de legalabb egy kicsit megkönnyebűltem... Aki elolvasta, annak nagyon nagyon köszönöm! Helyesírási hibákért bocsánat, tabletről írok.

16/L.



2015. ápr. 15. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez a nyafogás mire jó ? Ha nem Te sétáltattad, azaz a kutyával járó feladatokat nem Te végezted, akkor miért tartod őt a Te kutyádnak, hiszen mások dolgoztak meg vele. Ez a Te verziód, szüleid feltehetően máshogy írnák le. Eleve elhibázott dolog egy kisgyereknek venni egy erős és nagytestű kutyát. Arra még nem gondoltál, hogy ha a kutyát megkérdezték volna, kit tekint a gazdájának, akkor nem Téged mondot volna ?
2015. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Először azt hittem ez kamu kérdés, aztán rájöttem te egy kicsit kattant vagy. "Még a szüleimnél, családomnál,magamnál is jobban szeretttem őt! Ő volt a mindenem! Ő miatta volt értelme élnem! Mert ő mindig ott volt velem"

Egyszer mindennek vége, egyszer mindenki meghal. Te nem próbálsz túllépni 1 éve hanem ezen kattogsz. És nem is emberről van szó hanem egy kutyáról.

2015. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális. Meghalni kizárólag ember hal meg. Állat elpusztul. Iszonyú hosszan írsz. Meg kellene vizsgáltatni magad, mert beteg vagy.
2015. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az van hogy az állatokat többre tartom az egyes embereknél, mert míg egyes kedves s szívű emberek, szószerint lelkinyomorulttá s elmebeteggé tettek, addig a kutyám, ott volt nekem egy lelkitámaszként! Ő ott volt, amikor mindenki más lesz@rt engem...
2015. ápr. 15. 21:35
 5/14 A kérdező kommentje:
De, végül is igazatok van... Tényleg kényszerzubbonyban lenne a helyem... Addig se vennének körűl emberek, inkább csak a fehérfalak...
2015. ápr. 15. 21:37
 6/14 A kérdező kommentje:
#1./ hát persze... Nem engedték hogy sétáltassam! Én szerettem volna... De rendszerint én adtam neki inni, enni, én voltam az aki játszott vele, aki szeretgette. Na de mindegy is... Ez az oldal tele van net trollokkal, stb... Ma megtanultam, még pedig azt, magamban tartani a bajt, a magány, a depressziót, a gyűlöletet, s végűl szépen felemészt egy a belsőmben keletkezett feketelyuk. U.U
2015. ápr. 15. 21:44
 7/14 bamboochatheone ***** válasza:
Akciós volt a Tescoban a mondat végi írásjel hogy ennyit használsz belőlük?
2015. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"Ez az oldal tele van net trollokkal"

-Sajnálom hogy nem tetszik a véleményünk, de nem vagy normális.

"Ma megtanultam, még pedig azt, magamban tartani a bajt, a magány, a depressziót, a gyűlöletet, s végűl szépen felemészt egy a belsőmben keletkezett feketelyuk. U.U"

-Ezzel megint csak azt a tényt erősíted hogy nem vagy normális. 16 éves vagy, létezik iskolai pszichológus! Keresd fel!

2015. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7./ Aha... Honnét tudtad? O.o ok. Te is megfigyelsz engem?! Amúgy még tart az akció, szóval siess, én pedig megkeresem a poént, ami a válaszodban elbújt! ;V mhahaha.
2015. ápr. 16. 18:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Először Pszichológus... Majd utána pszichiáter... Kösz, nem... Mellesleg ha megtudnák az emberek, a szüleim, hogy mik vannak a fejemben, bezárnának... Nekem tetszenek, és szeretek ilyen lenni, ettől vagyok egyéni, viszont, úgy se tudnának segíteni rajtam... Pszichodokiban meg nem bízok, tuti elmondaná a szüleimnek, azt, miket én elmondanék... Az meg nem lenne jó! Csak bár lenne egy ember aki kicsit olyan mint én, aki megértene, és nem titulálni őrűlt pszichopatának... Egy ember aki megért engem s elmondhatom neki a legsötétebb és legszörnyűbb gondolataimat, a lelkivilágomat. Egy doki előtt képtelen lennék megnyílni, mert megbízhatatlanok... A magány s a sötétség.. Na, ők... Ők megvédenek... Néha..
2015. ápr. 16. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!