Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis kutyát válasszak?

Milyen kis kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Harmadik kutyának szeretnék egy kis testű fekete kutyust. Olyat szeretnék ami kisebb mint egy spániel de nagyobb mint egy tacskó.bolyhos a nyaka,de rövid szőrű.Szerintem csak keverék kutyusban van ilyen.Menhelyi kutyust szeretnék de nem tudom hogy merre induljak.Segítésetek.Veszprém megyei vagyok.Köszönöm 17/L

2016. márc. 7. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek a speciális küllembeli elvárások, új kanapé van, és kell egy ahhoz passzoló kutya? O.o

A jellemével, mozgásigényével, úgy általában a tartásával kapcsolatban mi az elképzelés? Hogy fog kinézni egy napja a kutyának, mennyi és milyen a napi séta, foglalkozás? Mit akartok vele kezdeni?

2016. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menhely felé indulj el, ott hátha tudnak mutatni Neked bolyhos nyakú (hehehe) kutyát :)
2016. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam fekete kutyusra mert általában azokat nem szeretik! Minden nap2*2 órát megyek sétálni a határba.Van egy német juhászom ,és egy spánielem, kedvencnek szeretnék egy ivartalanítót kis kutyát de menhelyit szeretnék.Olyat aki kisebb mint a spániel, akit lehet dögönyözni ölebnek szeretgetőset.De nem szeretném ha teljesen rövid szőrű lenne mert az nem tetszik szeretem a nyakánál, hosszabb szőre van mert az cuki lenne.Kislány voltam mikor volt egy szomszédomnak ilyesmi kutyusa.kicsi gomb szeme volt hegyes orra és bolyhos szőre.
2016. márc. 7. 13:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy képzelem hogy kint benti kutya lenne.Happy doggal ettetek + szoktam néha levest is adni a kutyáimnak mert szeretik (hús levest). Aztán minden nap kétszer körbe járom a falunkat a határ mentén kb 2 óra körbejárni ezt minden nap kétszer. Aztán szoktunk labdázni a kertben jó nagy a kertünk van.Egyetlen elvárásom van igazából, hogy ne legyen szökős.Minden mást lehet neveléssel orvosolni!!Most úgy ennyi jutott eszembe.
2016. márc. 7. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Menj el egy menhelyre és nézz körül. Lehet, hogy esetleg megtetszik másik olyan pici kutya, aminek nem pont ezek a paraméteri.


Vagy esetleg nézd meg az ingyel elvihető kutyahirdetéseket.

Pl. ez:

[link]

2016. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Most nézem, hogy ezek puli keverékek, szóval valószínűleg nagyobb lesz, mint egy spániel :)

De az Internet tele van ilyen és ehhez hasonló hirdetésekkel. Kezdj el nézelődni.

2016. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Vedd fel a kapcsolatot valamelyik szervezettel, és írd meg nekik is az elképzeléseidet. :)

2016. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!