Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyobb testű kutyához...

Egy nagyobb testű kutyához vehetek ilyesmi nyakörvet? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 2. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Vehetsz, mert nem fogja elszakítani ha sétáltatod. Ez nagyon erős, ha veled megy és attól tartasz akár téged is húzni fog, akkor ez elég erős ahhoz, hogy húzzon magával.

Ha hamis a kutya, akkor szájkosár, de az a sima pórázhoz is kell főleg egy erős kutyusnál.

2010. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ez egy futó póráz! gondolom rosszul irta:D:D

de igen lehet nyugodtan! kilora vannak a méretezések! nekem 35 kg amstaff van huz mint az állat és marha jo szeretem! van rájuk 2 év garancia csak ezt nem szeretik hiresztelni az eladók! szalagosat vegyél ne madzagosat ha lehet szerintem jobban bir ,pláne ha nagyobb a kutya! és a félre értések elkerülése végett! az S ,M, L ,Xl méret nem a kutyára van hanem a gazdi kézméretére!

2010. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
A flexik súlyra vannak méretezve.Érdemes egy kicsit nagyobbat venni, mert a rugóik elég gyorsan elromlanak.
2010. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
boci tényleg pórázt akartam :D
2010. ápr. 2. 19:03
 5/21 A kérdező kommentje:
*bocsi
2010. ápr. 2. 19:03
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én hülye vagyok az is tuti.

Amikor olvastam a kérdést akkor se tűnt fel, hogy nyakörvet írtál kérdező és egyből erre a pórázra gondoltam, pontosan ilyenre! Most tűnt csak fel, amikor valaki írta...

:DDD


Épp írni akartam, hogy én is ilyen pórázt akartam, de engem lebeszéltek róla, mert azt mondták ez nagy kutyához nem jó. De ez régen volt, azóta már vannak erősebb, strapabíróbb darabok is.

Szerintem ez a fajta megfelelhet, de jól nézd meg milyet veszel, erősebbet kell venni, az tuti bírni fogja.

2010. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Akiteki ***** válasza:
83%

Minden kutyaiskolában azt tanítják, hogy a flexi póráz azoknak a gazdáknak való, akik nem képesek megnevelni a kutyájukat.

Egyszer én is vettem. Illetve kétszer. Az első vékony volt, a kutya elszakította és elszaladt.

Másodszor erősebbet vettem. Mentünk a futtatóba és az úttest közepétől már rohant, mert meglátta benn a barátnőjét. A póráz pont akkor fogyott el, mikor a járda széléhez értem. Megúsztam 8 napon belül gyógyuló sérülésekkel, csak a nadrágom térde szakadt szét és véres lett. Ekkor határoztam el, hogy iskolába fogunk járni. A flexipórázt még néhány évig őriztem a szekrényben, azt hiszem a költözéskor dobtam ki.

2010. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél flexit! Inkább egy kiképző pórázt, azt is lehet állítani. A flexi a lusta gazdáknak való, akik nem akarják vagy nem tudják megtanítani behívásra a kutyát!

[link]

2010. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne használj ilyet, inkább kiképző pórázt, az elég hosszú.

A flexi csak arra jó, hogy a kutya ne tanuljon meg szépen közlekedni, és a többi kutyával való viselkedést is befolyásolja (bizonyított).

Városban póráz, biztonságos helyen meg behívás.

2010. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
én igenis szeretem a flexit, pedig a borderem tudja a behívást.az útra nem megy ki vele, de messzebb tud menni, mint sima vagy kiképző pórázzal. még egyszer se rántott el engem.
2010. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!