Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet izmositani a kutyat?

Mivel lehet izmositani a kutyat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 08:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7652172-ot-ug..


Itt van a kérdés. Sima utcai keverék némi staffi beütéssel. Jó pénzért.

2016. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Egy kutyán látszik az izomzat ha foglalkozva van vele!

ha láttad a szüleit akkor nem keverék hiába nincs tke!

én úgy vetgem a bullym tk nélkül hogy láttam a fedezést is!

és nem fajta jellegű a kutyám hanem fajtatiszta bully!

aki meg ezzel le áll vitatkozni,az egy idióta!

ha egy staffi fedez egy staffival nem lesznek a kölykök tacskók egyértelmű sztem de úgy látszik hogy sok hülye ember van.

ne hallgass senkire!

foglalkozz a kutyáddal előbb utóbb szép izmos fajtatiszta sztaffi lesz! ;)

2016. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Akkor kifejtem még egyszer. Egy keverék alomban nem minden kölyök néz ki vegyesnek. Van, amelyik az apára, van, amelyik az anyára hasonlít inkább. Ha pl az anya fajtatiszta staffi, az apa meg staff keverék, lesznek olyan kölykök, amik staffnak néznek ki. Ha ezt a kölyköt egy másik hasonlóval fedeztetik, akkor a laikus azt hiszi, hogy mindkét szülő fajtatiszta, de valójában keverékek. A kölykeik simán visszaüthetnek a keverék ősre. Abban a szerencsés esetben, ha mindkét szülő fajtatiszta, szintén lehetnek gondok. Ilyen almoknál nincs kontroll, senki nem nézi meg, hogy a szülők mennyire közelítik meg a standardot. Laikus ezt nem fogja észrevenni, de ha több generáción át nincs rendes szelekció, akkor nem feltétlenül fognak a kölykök rendelkezni a fajtára amúgy jellemző jegyekkel. Magyarul: hiába volt minden őse staffi, erre irányuló szelekció nélkül nem biztos, hogy olyan izmos lesz, mint szeretnéd. Illetve ott van még az utolsó hibalehetőség: egy szukát egymás után több kan is befedezhet. Láttam pl olyat, hogy egy szukát befedezett border és egy pireneusi hegyikutya kan is. Született két border- és két pireneusi keverék.

De ha nem hisztek nekem, menjetek ki egy menhelyre, mindegyik tele van olyan kutyákkal, amiket valaha amstaffként adtak el és nézzétek meg, micsoda változatosságot mutatnak, a pici nyüzügétől az izomagyú "szörnyig" hányféle "amstaff" van ott.

2016. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja, még a gyengébbek kedvéért leírom: nem minden tk nélküli alomban lesznek ilyen problémák, csak nagy az esélye.
2016. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen ,ertem hogy mit mondassz. Enyem az fajtiszta latszik rajta
2016. márc. 15. 13:53
 16/30 anonim ***** válasza:
Hát reméljük. Akkor csak mozgasd rendesen és etesd jó minőségű kajákkal (a BARF-ot ajánlom) és látszani fog az eredmény úgy két éves kora után.
2016. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Kuldenek kepet csak nemtudom hogy lehet
2016. márc. 15. 17:36
 18/30 anonim ***** válasza:
Töltsd fel ide: kepfeltoltes.hu
2016. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha képet küldesz, akkor ne ülve meg fekve meg felülről fényképezve, hanem oldalról, valami ilyesmit: [link]
2016. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Csak ilyen kepeim vannak amiken all [link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 15. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!