Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyáról? Érdemes lenne tőle várni alomra?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezzük megvenni első borderünket családi kedvencnek. Nagyon jó helyen élünk, alkalmas a fajta tartására. 14 évesen a szüleim mellett volt egy borderünk, de azóta eltelt 10 év. A kutyus már meghalt, én meg családot alapítottam. Most van időnk, pénzünk belevágni újra a fajtába és ezt a Kant gondoltuk apának mert nagyon tetszik a színe. Vélemények?

[link]



2016. márc. 15. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Néztük a tenyésztők Facebook oldalát és ott találtunk a kutyusra. Szóval Törzskönyves!
2016. márc. 15. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Először is meg kell tudni, hogy akarják-e egyántalán, hogy fedezőkan legyen? (Ill. alkalmas-e rá).
2016. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
már találkoztam a kutyussal, nagyon jó fej, kiegyensúlyozott és a gazdája is nagyon kedves, szerintem nyugodtan kérdezd meg h tervez-e almot :D
2016. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ez a típus és szín tetszik, egyszerűbb, ha a kutya tenyésztőjét keresed fel, ő ugyanis most ontja az ilyen és hasonló kutyákat...

amúgy szerintem nyugodtan írhatsz neki, simán lehet, hogy fog vele fedeztetni, ha kell valakinek.

mindenképp érdemes várni egy kiskutyára, aki minden tekintetben illeni fog hozzátok, bár csak szín alapján kutyát választani nem éppen szerencsés.

2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Tenyésztője Papp Judit, Real Pearl kennel. A kutya is szűrt, mentes. Ha ilyen színű kutyát szeretnétek, nyugodtan kérdezzétek meg tulajdonost, várható-e utána alom, vagy a tenyésztőt, hogy lesz-e a olyan párosítsa, ahol várható ez a szín.


[link]

2016. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Beszélj a kutya tenyésztőjével,nem túl szerencsés szín alapján kutyát választani..én ebből a kennelből nem vennék kutyát több okból is..
2016. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? :O még mindig várunk.
2016. máj. 28. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
írtam privátot :)
2016. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!