Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat arról, hogy az új játékait ne zsákmánynak nézze?

Figyelt kérdés

Szeret apportírozni a régi játékával semmi gond, boldogan csillogó szemmel hozza vissza.

Az új játékokat viszont "kinyírja", vagy elszalad vele és ha utolérem a szájába tuszkolja, ha nem érem utol akkor szétrágja és megeszi. Ezért vettem neki kong labdát amit nem tud lenyelni és szétrágni se.

Ma odaadtam neki de csak a garázsban, hogy ne tudjon kiszökni vele, amikor meg el akartam venni tőle felágaskodott a két mancsát is a kezemre tette és nem eresztette, ilyenkor olyan mintha transzba esne, kb. az ötödik ereszd parancsszóra adta vissza de utána még percekig remegett a szája.

Gondoltam párszor oda adom neki, hátha megszokja de ezt minden egyes alkalommal eljátszotta velem.

Tanácsok?



2016. márc. 15. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor sikerül elvenni tőle jutalmazd meg valami jutalomfalattal!
2016. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!