Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem fedezheti be?

Ugye nem fedezheti be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy igen kényes kérdésem, ami napok óta csak az idegeimet edzi.

Van egy szuka németjuhász kutyám már három éves. Mivel egyetem mellett csak hétvégente tudok hazamenni így most zzal kellett szembesülnöm hogy befogadtak egy fél éves keverék kan kutyát, kB tacskó méretű. Na erről nem voltak képesek szólni a szüleim és egész nap össze vannak engedve az én kutyámmal. Az a helyzet hogy amikor hazajöttem most akkor láttam hogy a kani nagyon mászik a kutyámra de az általában lemorogja vagy menekül. De nagyon félek hogy esetleg az este alatt történt valami. Most tüzelt február vége fele a kutyám 2 hetet és már nem látom jelét annak. De akkor is nagyon bosszant ez a helyzet. Kérlek ne mondjátok hogy ivartalanítsam a szukát , ki fogom, de jelenleg nincs meg az a lehetőség. 18/L


2016. márc. 16. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Akár ez is megtörténhet. Van tudomásom kuvasz-pincsi keverékről. Tippelj, ki az anyuka ;)
2016. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig be tudja fedezni, ha a szuka tüzel és lefekszik neki. Ha nem akarsz kiskutyákat, akkor igyekezz az ivartalanítással.
2016. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De elvileg már nem tüzel, akkor nem tudja igaz?
2016. márc. 16. 17:00
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majd a legközelebbi tüzelésnél fogja befedezni.
2016. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Addigra ki lesz ivartalanítva
2016. márc. 16. 17:03
 6/34 anonim ***** válasza:
68%
Ha még nem késő.
2016. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Már miért lenne késő?
2016. márc. 16. 17:13
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy gondolta, hogy lehet hogy már vemhes.
2016. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy szuka általában 3 hétig tüzel, és a második hét végén van a legideálisabb idő a párzásra. Lehet azért hagyta abba, mert megtörtént.
2016. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Jaj ne idegesítsetek már tovább... És akkor mit kéne tennem most? olyan ideges vagyok hogy nem aludtam legalább három napja... És legszivesebben megfolytanám azt a kutyát, tudom nem ő a hibás de akkor is, nagyon ki vagyok borulva
2016. márc. 16. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!