Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix nyakörves kutyussal...

Kiltix nyakörves kutyussal aludni?

Figyelt kérdés

Nemrég raktam a kutyámra mindkettőnk életének első bolha/kullancs nyakörvét. A tájékoztatóban többször utalnak arra, hogy ne is nagyon érintkezzek a nyakörvvel, ha mégis, alapos kézmosás...

Én minden éjszaka a kutyámmal alszom, napközben is többnyire az ágyon tartózkodik. Ilyen esetben rossz ötlet volt a nyakörv? Szükséges egyáltalán egy "nagyváros" betondzsungelének közepén?:D

(A spot on-hoz túl erő a szőrzete. )


2016. márc. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én évekig aludtam a bolhanyakörves macskámmal (jobban mondva a macska rajtam), de fotelban, mindenhol, sőt, a cicus gyakran a szekrényemben, a ruháim közt aludt. Sosem lett semmi bajom belőle. Ez alapján nem hiszem, hogy a kutyanyakörvtől lenne.

A bolha meg a kullancs olykor elképesztő helyeken is rámehet a kutyára, szóval érdemes valamit használni városban is.

2016. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:
Egyszer raktam a kutyákra bolhanyakörvet, ami úgy 2-3 hónapig lehetett rajtuk. Utána nem vettem. Nagyjából 2 éve vannak kutyáim és a VI. kerületben laktam, januárban költöztünk kijjebb. Ez idő alatt nem volt dolgom bolhával.
2016. márc. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, a bolhanyakörv a városban nem igazán a bolhák, hanem a kullancsok miatt kell. Sajnos az rámehet akárhol és nagyon súlyos betegségeket okozhat. Nem hiszem, hogy bajod lesz attól ha vele alszol, de ha kétségeid vannak, akkor inkább az ágyban alvást mellőzd, mint a nyakörvet. Én rohantam már az ügyeletre babéziás kutyával, nem kívánom senkinek azt az aggódást.
2016. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen mi is kiltixet használtunk a kutyáinkra,velük aludtunk.Semmi bajunk nem volt. Mondjuk nekem nagyon büdös volt de annó akkor talán ez volt az első jobb féle kullancs nyakörv.


Most már Forestot használunk.

2016. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!