Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom lefogyasztani a...

Hogyan tudom lefogyasztani a kutyám?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülyén hangzik a kérdés. :)

A kutyám egy 8 éves golden retriever, aki az utóbbi néhány évben eléggé meghízott anyukám gondoskodásának köszönhetően... Most ott tartunk, hogy már nagyon nehezen sétál, fáj a lába, de az állatorvos szerint ez elmúlna, ha fogyna egy keveset (vagy nem is olyan keveset).

Néhány hete mindennap elviszem jó nagyokat sétálni egy tőlünk nem messze levő tóhoz, az elején nagyon élvezi, de a végefelé már sántikál. Túl sokat megyünk egyszerre? Vagy hogyan tudnám kíméletesebben "fogyasztani"?


Előre is köszönöm a segítséget.



2016. márc. 22. 16:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. márc. 23. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Van egy 8,5 éves labim, ő is elhízott egyszer, úgy 2-3 éve, 34 kilós volt, miközben 25 a normál testsúlya, ez azért elég durva. Nem nézett ki rosszul, viszont érezhetően lelassult, hegymászás közben lefeküdt néha pihenni, nem akart felmenni a lépcsőkön, lemenni pláne, ilyesmik. Elhatároztam, hogy lefogyasztom, az ideális testsúlyának megfelelő adag tápból levontam 20%-ot és annyit kapott. Amikor legközelebb mentünk oltani az állatorvoshoz, ők is mondták, hogy le kéne fogyasztani, én meg mondtam, hogy folyamatban van, elmondtam, most mennyit kap, erre a doki közölte, hogy adjam csak nyugodtan a felét az előírt adagnak, nem lesz baja és gyorsabban végzünk :) Gyönyörűen lefogyott pár hónap alatt és visszatért a régi mozgékonysága, aztán visszatértünk a normál adag kajára.
2016. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2016. márc. 24. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!