Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kényelmeseb...

Szerintetek melyik kényelmesebb a kutyának? : bőr/ fém szájkosár? Illetve ezek kb. Mennyibe merülnek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válasz(oka)t! 😁

2016. márc. 22. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Vizslának kene.

De csak azert mert ugy kaptuk, hogy nincs szocializálva,es nehogy gond legyen az első találkozónál.

2016. márc. 22. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp bőrt vegyél! 3-4ezer ft.

[link]

[link]

2016. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, es miért mindenképpen a bor mellett allsz? Én is arra gondoltam, csak az nem ázik el, ha esik az eső?
2016. márc. 23. 17:02
 4/5 elwera ***** válasza:
Szerintem is jobb a bőr, annak van némi rugalmassága és nem nyomja az arcát.
2016. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most voltam a kisállat boltban, es se bor se fém nem volt, csak textil. Es akkor jutott eszembe, hogy az én kutyámnak nincs szüksége szájkosárra, csak arra a kis időre, amíg megszokja a masik kutyát, vagy ha az látszik rajta hogy nem akkor ne legyen gond. Es ez eleg hamar kiderül szerintem. Es máskor úgyse használjuk majd, mert egyáltalán nem vad, sőt... Csak a kutyákkal nem jön ki jól. Szóval megis inkább a textil mellett döntötten( nem vettem meg) , mert az úgyse drága, es tényleg max 10 percre kell aztán ha új kutya van akkor olyankor, de amúgy meg csak úgyis porosodni fog.Szoval a draga (annak nem az aki rendszeresen használja, mert ugy megéri, de nekem erre a pár alkalomra teljesen jó lesz a textil)bor szájkosárra szánt pénzből inkább futtató pórázt veszek :)
2016. márc. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!