Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs ellen ki mit használ?...

Kullancs ellen ki mit használ? Mik vannak a piacon? Tudnátok sorolni márkaneveket?

Figyelt kérdés

Főleg a spot onok érdekelnek, több kutyám vanm a nyakörvet letépik.

Főleg az "Advantixtól fölfelé" érdekelne a kínálat.

Catan dogsról mi a vélemény, tapasztalat?

Igazából az érdekelne, hogy ár-érték arányban (hatóidő és hatékonyság) mi éri meg a legjobban?


Nagyon köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bravecto jött be. 2 tabi, 8000 Ft körül van és három hónapra véd szúnyog, bolha, kullancs ellen.
2016. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi harmadik éve Foresto nyakörvet használunk. Nagyon jó. Két kutyám van, elég durván játszanak, egymás nyakát harapva de eddig még nem volt gond.
2016. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is Bravecto-zunk.3 hónapra 8ezer.

Ezt szájon át kell adni, tabi. Most használjuk először és sok jó tapasztalatot olvastam, de sok az ellenzője is, leginkább azért mert belsőleg szívódik fel és sokan félnek attól, hogy nem tudják, milyen hatást vált ki a kutyánál, mennyire terheli meg pl. a máját.


Nekem az állatorvos nagyon ajánlotta és mivel felénk nagyon sok kullancs van és parázok, nehogy elkapjon valamit, inkább bevállaltam.

2016. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Forestora.
2016. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bravecto. Kullancs és bolha ellen tükéletes, 1 éve használjuk, teljesen jól bevált. Szúnyog ellen Advocate vagy Milbemax legjobb.
2016. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!