Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt szokja meg a...

Mennyi idő alatt szokja meg a kutya az új helyet és gazdit?

Figyelt kérdés
Régebben bnőmé volt, csak kertesből elköltözött panelbe, és nekünk adta, h nálunk jó helyen lesz, mert mi is nagy kertesbe lakunk. De ő korábban beengedte mindenhová, az ágyába is, nálunk ezt nem lehet...csak az udvaron szeretnénk ha lenne.Meg fogja ezt szokni, és az új helyet és minket, az új gazdikat?
2008. szept. 21. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Arra nagyon figyeljetek hogy a volt gazdi látogassa mert ismertem olyat hogy elköltöztek 500km és a kutyát egy barátnak adták de a kutyus nem szokta meg az új gazdit hiányzott neki a régi és ebbe sajnos belehalt az új helyet szerintem hamar megszokja
2008. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

okés köszi, persze látogatja a "régi gazdija" is mert legjobb barátnők vagyunk :)

Még írjatok választ!!!

2008. szept. 21. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a lényeg, hogy foglalkozzatok vele sokat, és akkor hamar meg fog szokni.. Azt is megszokja majd, hogy az udvaron lakik, csak legyen neki azon belül fedett, meleg helye. És akkor viszont következetesen mindig parancsoljátok őt ki a lakásból.

Nekünk is volt egy kutyusunk aki 2 évesen került hozzánk, és rendesen megszokott minket, nem volt gond. Csak ne hagyjátok őt magára, csak akkor lesz "depressziós".

2008. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!