Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keso mar megnevelni?

Keso mar megnevelni?

Figyelt kérdés
A baratomeknak kaukazusijuk van. Nem reg mult 1 eves, de soha sem volt nevelve. A szobatisztasagot nagynehezen mostanra sikerult megtanulnia, de nem lett sose raszolva ha bepiszkitott a hazba. Kicsikent az idegenektol ugy megijedt, hogy a visitozas melle be is pisilt. Egyszer vittuk el setalni, akkor annyira felt a kerites beluli kutyaktol, hogy alig lehetett megfogni, annyira el akart szaladni. Rajta kivul van meg egy kutyajuk, o teljesen rendben van, viszont a kaukazusira nem forditottak szerintem annyi figyelmet, mint amennyit igenyel. Az idegeneket mar egyaltalan nem turi, azt se engedi be a kapun aki valamelyik csaladtaggal probalna bejonni, volt, hogy ele kellett allni. Baratom anyukaja kezet folyamatosan kapdossa es harapgalja, ha elakar menni vagy valakihez kimenni a kapuhoz, amin o csak jot mosolyog, hogy felti ot a kutya. Eleinte nekem is csinalta, de en nem hagytam. Naluk kimerult a kutya nevelese abban, hogy parancsszora leul, es igy mennyire okos kutya. Ez a helyzet csak szerintem aggaszto? Van meg ido megnevelni?

2016. márc. 27. 10:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem az en kutyam, nem volt beleszolasom, hogy ilyet vegyenek, nem veluk elek, es en vagyok a lany.

A tanacsokat nagyon megkoszonnem!

2016. ápr. 9. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!