Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat a szomszéd kutyája?...

Miért ugat a szomszéd kutyája? Nagyon idegesítő. És ha rászólok hogy "nem ülsz le"! Akkor mégjobban folytassa. Elromlott volna a kutya? A többi kutya miért nem csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak van egy puli kutyájuk. Állandóan ugat. Ha kell ha nem. Éjszaka nagyon szokta nyomni mint állat. Nem tudom, hogy miért ugat ??? Olvastam olyanról hogy, így vezeti le az idegét, mert hogy nem foglalkoznak vele, a többi szomszéd kutya csöndben alszik, beleértve a mi kutyáinkat is. Szóltunk már nekik de hiába, ha kell még a lakásba is nyomja. Egyszer a sötétben kimentem és "elbújtam a fa kerítésünk möge. Onnan pontosan ráláttam hogy mit is csinál a kutya. Nem volt semmi az ég adta egy világon az utcán de ő még is ugatott. Egszer megdobtam egy jó nagy kővel mert már nagyon ideges és mérges voltam. De erre a kutya mégjobban ugatott. BETEG AZ ILYEN KUTYA ??????????? Hétköznap amikor mennék suliba valamikor este is ugat. Miért ??????? Mi bánthassa a kutyus szívét ???????

2016. márc. 28. 02:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem unokatestvéremék befogadott kutyája ilyen..már 10éves..de állandóan menőkéje van, folyton mászik,túr,kapar,átbújik a kerítés alatt stb..éjszakára járnak szóval ilyenkor meg van kötve de láncon ugat...folyamatosan,néha már hangja sincs..szegények nem akarják visszavinni a menhelyre..naponta sétálnak vele,elviszik egy kutya találkozóra mármint sok kutya játszik nem messze a házuktól,az kb 1 óra de ha ott vagyok akkor is tanítják ilyen akadálypályát csináltak,játszanak vele stb... kb 7 kutyának elég lenne fárasztáshoz de ennek az idős kutyának mégse elég...sztem hiperaktív..
2016. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem az a vicces, hogy ugat a kutya, hanem ahogy a kérdező előadta, és elképzeli az egészet....:D:D:D
2016. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem az a vicces, hogy ugat a kutya, hanem ahogy a kérdező előadta, és elképzeli az egészet....:D:D:D-----nekem meg a te véleményed vicces majd megtudod milyen ez szerintem Te vagy a vicckategória nevessél csak... pont szerintem te is ilyen kutyatartó lehetsz, nem? Ha nem elnézést
2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!