Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hülye kérdés, de a...

Lehet hülye kérdés, de a kutyák farka is eltörhet? Mert a kutyusom nem csóválja és ha megakarom nézni mindjárt harap, morog. Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen el tud törni és nagyon csúnya is lesz utána. Nem gondoltál még arra, hogy elviszed állatorvoshoz? Nem ártana!
2010. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még csak ma vettem észre, délután...
2010. ápr. 4. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt láthatod, hogy a farka is csont, és ami csont, az eltörhet. Emellett pedig még százféleképp megsérülhet, szóval ha látod, hogy fájdalmai vannak, fordulj állatorvoshoz.

2010. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Állatorvos!

Minél előbb! Az én kutyámnál is volt ilyen és akkor azt mondta az állatorvos, hogy még éppen időben mentünk. (Nem kérdeztem meg, hogy mi lett volna, ha később viszem)

2010. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mi állatorvosunk inkább a nagytestű állatokhoz ért.... Nógrád megyében van valahol állatklinika vagy a közelben?
2010. ápr. 4. 20:31
 6/10 anonim válasza:
Igen. Kölyökkorában ráléptek a kutyám farkára és a eltört. Után a farka vége egy picit csálén állt.
2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Ha eltört, az látszik. Sokat nem tud vele kezdeni az állatorvos, hacsak meg nem akarod műttetni. Nálunk is eltört az egyik kutyám farka, kicsit csálén áll, ennyi. Vittem orvoshoz, mondta hogy meg lehet műteni, de szerintem nagyobb kínzás lett volna neki. Néhány hét alatt összeforrt és nem fáj neki.
2010. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az összeforrás után majd tudja ugyanúgy használni, mint az esetleges törés előtt?
2010. ápr. 5. 08:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól forr össze, akkor igen, normális lesz. De remélem, már elvitted dokihoz, ha másért nem, hát hogy a fájdalmán enyhítsen...
2010. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma az volt az első, hogy bevittem :) Azt mondta, hogy sok mindent sajnos nem tud vele tenni, de gyógyszert adott szegénykémnek...
2010. ápr. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!