Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann, Rottweiler, Németju...

Dobermann, Rottweiler, Németjuhász?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyiket választanád?
2010. ápr. 5. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

németjuhász.

kiszámíthatóbb, gyorsan tanul... még sorolhatnám

vagy rottweiler

2010. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Milyen elvárásaid vannak vele szemben? Mert mind a három szupi kutya, a lényeg, hogy jól legyen szocializálva, nevelve.
2010. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Németjuhász.

A rottweilert én azonnal kizárnám, ugyanis iszonyú kiszámíthatatlan, erős férfi kell a megneveléséhez.

2010. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
a dobit nem, mert túl divatkutya lett, és télen nem lehet kint tartani. a németj jó, de sajnos rengeteg a szaporítója, és nehéz eldönteni, hogy az illető nem olyan jó tenyésztő, vagy egy jó külső látszatú szaporító. és a németj hajlamosabb a DP-re. A roti szintúgy hajlamos a DP-re , és rengeteget kell vele foglalkozni, nehogy elvaduljon. tehát a három közül leginkább a negyedik.
2010. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Házőrzésre mindhárom kiváló. Nekem dobermannom van, nagyon okos, könnyen és gyorsan tanul, viszont rövid szőre miatt kicsit fázós. Jól szocializálva semmi gondod nem lesz vele. Én nem vittem kutyaiskolába, mégis nagyon jól nevelt kutyus vált belőle. Hozzáteszem, nekem szukáim voltak, a kanok kicsit "keményebb" kezet igényelnek.
2010. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A 3 közül a németjuhász a legjobb természetű,az én családomban már 4 volt,mind a 4 különböző helyről,mégis mindegyik displáziás lett:S Szóval ha a németjuhászt választanád,ezzel mindenképp számolj,hogy nagy az esélye a displáziának.
2010. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Németjuhász!:)

Mellettem már 2 németjuhász is megöregedett és most vettem megint egy 8 hetes kölyköt!Soha nem csalódtam a fajtában,nem is szeretnék másikat!:)

2010. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
őrző védőre gondoltam. hogy melyik a legjobb őrző-védő?
2010. ápr. 5. 15:08
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Dobermann, ez nem kérdés nálam. Szép, különleges (ahhoz képest hogy divatkutya, kb egyet ismerek errefelé, viszont minden második háznál német juhász meg roti van), erős, okos, szerintem tökéletes kutya, az egyik kedvencem.
2010. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Énis inkább maradtam a Dobermann-nál.
2010. ápr. 6. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!