Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás albérlet másképp! (? )

Kutyás albérlet másképp! (? )

Figyelt kérdés

Van egy lakásunk, ahonnan év vége körül el fogunk költözni, kertes házba. Szeretnénk kiadni albérletbe ezt a lakást, és mivel eddig is kutyával éltünk, gondoltuk, hogy kutyával is fogadunk albérlőt, bizonyos feltételekkel. Szerintetek gyorsan találunk bérlőt így?

Amiatt is gondoltam erre, mert hallottam sokszor, hogy kutyával csomó ember hiába keres albérletet. Így pedig tudnék segíteni egy kutya-gazdi párosnak.


2016. ápr. 1. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és Budán van a lakás.
2016. ápr. 1. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Sokan vannak kutyások akik keresnek lakást, ha lecsekkolod hogy milyen a kutya meg a gazdája és minden ok, akkor én simán megcsinálnám a helyedben.
2016. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normalis aron adjatok ki akkor igen gyorsan elfog menni :) nagyon jo otletnek tartom en is sajnos nehez kutyaval,macskaval,gyerekkel albit talalni. En is lassan koltozok valoszinu alberletbe,es jonne a kutyam is.
2016. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van legalább egy kutyás albérletes csoport, szerintem max. fél óra alatt el fog kelni, ha oda felrakjátok :)
2016. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már most kivenném :)
2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó köszi az ötleteket! Még felújítás alatt van amúgy, és közben épül a ház, ahová majd megyünk, szoval most még kb fél évig nem lehet kiadni. De azt a facebook csoportot is megnézem majd! Csak mondjuk nem tudom, nem hátrány-e, hogy elég nagy a lakás. Az viszont kutya szemszögéből jó, hogy földszinti és hűvös. Köszi!
2016. ápr. 1. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak komplett családok is, akik albérletet keresnek, két gyerek, két kutya, ilyesmik, nekik jól jön a nagy lakás. Nyugi, el fog kelni gyorsan, akármilyen :D
2016. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, végülis nem csak egyetemisták keresnek albérletet. Legyen igazad :D
2016. ápr. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!