Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? L/17

Mit tehetnék? L/17

Figyelt kérdés
1 év múlva érettségizem, és küldöldi egyetemen fogok továbbtanulni. Viszont van 1 kutya és 2 macska, akiket magammal szeretnék vinni. Hogyan tudnám megoldani velük a kint lakhatást? Kollégiumba biztos nem engedik be őket, az albérletekbe sem, azok még drágák is. Itthon pedig nem hagyhatom őket, mert senki nem törődne velük, és azt ők se élnék túl éa én sem.

2015. jan. 26. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimentél, keress ott egy öregasszonyt a koleszhoz közel. Aki kis pénzért és anyagiak állásáért gondozza

őket. Majd legközelebb őket is vidd ki.:D

Akár minden nap látogathatnád őket. Hirtelen csak ez jutott eszembe...

2015. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%

Normál esetben mondanám, hogy keress olyat, ahova viheted őket magaddal, és tisztelem, hogy ennyire szereted őket, én szívem is megszakadna, ha itt kellene hagynom a macskámat, de három állat az rengeteg. Nem lehet azt mondani, hogy "oké, akkor csak az egyiket!", mert ez nem járja, se te nem békülnél ki vele, se a másik kettő nem, sőt, a jószágnak is hiányoznának a társai.


Sajnos erre nincs jó válasz, bele kell törődnöd, hogy ritkán fogod őket látni. Szerezzetek be egy webkamerát, hogy legalább ennyi enyhítse a hiányukat.

2015. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ehhez csakis külföldi ismeretségre van szükség, de olyan lehetőleg, akit ismersz eléggé, nem csak felületesen és megbízható, aki képes és vigyáz az állatokra ott leadhatod őket, mielőtt a kollégiumba mész, amikor kollégiumból elengednek egy rövid időre, akkor tudod őket csak meglátogatni annál az embernél, akire bíztad őket. Más esetbe el se vidd őket magaddal külföldre mert nincsenek ők ott biztonságba, nem is éreznék ott jól magukat. Ha az állatok irányába mindenképp húz a szíved, akkor próbálkozz meg belföldön egyetemi képzéssel. Tudom, mit jelent a helyzeted, mivel hogy aki szereti az állatokat az jobbat érdemelne, hiszen sokkal közvetlenebbek ők sok esetbe mint az emberek. S nincsenek olyan gondolataik, hogy becsapjanak téged, ráadásul még alázatosak is.
2015. jan. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1 év alatt simán találhatsz valami megoldást.


Ami pedig az én véleményem, ha nincs semmi megoldás, akkor nem megyek. Nálam a kutya családtag. A szüleim biztosan örömmel vigyáznának rá, de én akkor sem hagynám őt el.

2015. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadóval teljes mértékben egyetértek

nálam nincs olyan opció hogy itt hagyom őket

2015. jan. 26. 11:54
 6/16 anonim válasza:
10%
Majd kinövöd. Ennyire ne legyél gyerekes, hogy egy jó egyetemet eldobsz magadtól, csak a házikedvencek miatt. A tanulás egész életedre kihat, ők meg csak pár évig vannak veled, logikátlan eldobni magadtól egy lehetőséget.
2015. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én semmikép nem hagynám itt a kutyáimat. Én keresnék egy olyan helyet, ahol engednek kutyát, nélkülük sehova sem mennék! Bár, az én anyukám imádja őket, így nálam lenne aki gondozná a kicsikéimet... :)
2015. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb nyugati országban örömmel fogadják az állatokat! Csak mi vagyunk ilyen elmaradottak, hogy még az aranyhalaktól is úgy félnek a főbérlők, mint a tűztől.

Próbálj meg addig kapcsolatot kiépíteni abban a városban, ahova költözni fogsz. Vannak fb csoportok is a külföldön élő magyaroknak, talán ott tudnak segíteni.

2015. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást. A 6-ossal nem értek egyet. Szerinted gyerekes vagyok? Szerinted aki törődik egy állattal és nem akarja sorsára hagyni az gyerekes? Mondd, milyen ember vagy te? Ha a gyerekednek nem lenne helye az albérletben, ahova mennél, őt is csak úgy sorsára hagynád? Ahogy a gyerek is, az állat is felelősség. Tudom, hogy nem lehetnek velem örökké, de éppen ezért kell kihasználnom minden egyes percet amit velük tölthetek hiszen ők a barátaim. Ha te ezt gyerekesnek nevezed akkor nagyin nagy baj van veled!
2015. jan. 26. 19:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Melyik országba mennél?
2015. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!