Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, Kidobtak elöttünk...

Mit tegyek, Kidobtak elöttünk egy kiskutyát!? (böv Lent)

Figyelt kérdés

Kidobtak egy kis keverék kutyát elöttünk.Én behoznám,de a szüleim azt mondják,hogy úgy sem gondoznám és az is csak rájuk maradna.De apukám akart kiskutyát rottweilert,de ezt nem.Nem szeretném,ha elpusztulna,bőrig van ázva és éhes.!Mit tegyek!Előre is köszi a válaszokat 14L

sossosos


2010. ápr. 5. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vidd be és mond meg a szüleidnek h nem lehetnek ennyire szivtelenek legalább pár napig engedjék meg mig találsz neki otthont.
2010. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd be!

Ha van garázsotok ott is jó lesz neki, csak egy kicsit épüljön fel egy pár nap alatt!!!

2010. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel..:)

Mit mondtak a szüleid?

2010. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rendszám, vagy valami, ami alapján feljelentést tehetsz? A legközelebbi állatmenhelyet hívjad. Általában mobilszámuk van, felveszik. Ha ma mégsem, mindenképpen győzd meg szüleidet, hogy csak addig engedjenek, amíg valahol nem tudod elhelyezni a kutyit.
2010. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,holnap nem lesznek itthol a szüleim akkor behozom,hisz most tudtam meg,hogy már jópár napja erre felé bóklászik.Azt az egy napot csak kibírja.Holnap ha elmennek az első dolgom lesz megkeresni.Végülis a szüleim szeretik a kutyákat van egy nekünk is.Csak eddig ők foglalkoztak velük és ezért nem szeretnének még 1 "gondot",de ő az enyém lesz és én gondozom.OLtásait kifizetem,meg a táplálását akkor csak maradhat,nem?
2010. ápr. 5. 12:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy nem kell még egy gond nekik és ki tudja milyen kutya?Meg apu azt,hogy aggódjon érte csak a gazdája ha már kitette,de hát akkor is nem értem,hogy lehetnek ilyen szívtelenek.
2010. ápr. 5. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem így működik, 14 évesen nem tudsz ellátni egy kutyát anyagilag. Plussz mi van, ha nem jön majd ki a két kutya? Te iskolában vagy gondolom.

Vidd be azért, ápolgasd egy darabig, amíg nem találsz neki új otthont.

Itt is bóklászik egy kutya amúgy, hol laksz? :D

2010. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetesen vidd be a kutyát, főleg ha még kicsi! Készíts neki egy meleg kuckót, tegyél elé vizet és egy kis ételt, aztán hagyd pihengetni. Ha sérülése van, jobb állatorvoshoz elvinni. A szüleidet meg csak sajnálni tudom, hogy ilyen szívük van..
2010. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a szomorú az egészbe,hogy még mindig várja azt a roha*** gazdáját aki kidobta, cserbenhagydta,de ő még mindig várja.....és reménykedik:(
2010. ápr. 5. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Vigyél neki ki 1 kis kaját...holnap pedig vidd be
2010. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!