Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon megíjedtem, ilyet még...

Nagyon megíjedtem, ilyet még nem léáttam? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok a kutyánk emlőrákos,az orvos azt mondta menthetetlen..ma kint voltam az udvaron,és a kutyánk elment pisilni,aztán meg kakálni,és mikor végezte nem széklet távozott belőle ,hanem vér! Ömlött belőle,piros,bordós színű,vérszagú,kicsit ürülékszagú,is a legyek,pár másodperccel később el lepték,enni keveset,de eszik ,inni is iszik,de nincs jól. Mitől lehetett ez ui: A hasa már egy jó ideje puffadtabb..hogy mennyit kakál,és milyet azt nem tudom. Tegnap ezt láttam..

2016. ápr. 6. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ez arra enged következtetni, hogy hasi áttétei vannak, átterjedhetett a rák a vastagbelére. Nem sok lehet már hátra szegénynek, reméljük, hogy szép csendesen, fájdalom nélkül el fog aludni.
2016. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezt a kutyát,nehezen engedem el...sajnos azt hittük,hogy csak cisztás a hanyagságunk eredménye..
2016. ápr. 6. 00:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, sajnos nagyon valószínű, hogy áttétje van és mivel már ilyen súlyos tüneteket produkál, ezért nem hiszem, hogy sok lehet neki hátra.

Nagyon sajnálom.

2016. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mellében,ahol a nagyon daganat van a tályog körül a bőre fekete az azt jelenti,hogy rohad?
2016. ápr. 6. 00:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elaltatnám, hogy fájdalommentesen távozhasson és ne szenvedjen tovább. Ezt csak szenvedés számára.
2016. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem altatod el? Ez nem szeretet, hanem állatkínzás.
2016. ápr. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos, hogy már nincs sok neki hátra, azt az időt azonban szenvedéssel és fájdalommal tölti. Attól, hogy nem sír egyfolytában és eszik-iszik néha még nem jelenti azt, hogy jól van, valószínűleg nagyon szenved.


Minél előbb vidd el orvoshoz és altattasd el, ha igazán szereted.

Ha pedig kétségeid vannak, ezt a cikket midenképpen olvasd el:


[link]

2016. ápr. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne engedd, hogy tovább szenvedjen, hívjátok ki a dokit, és adjon neki egy injekciót, ami segít elkísérni az örök vadászmezőkre. Meggyógyítani nem lehet, már végstádiumban van, csak szenved szegény. Sajnálom.
2016. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vinném altatni. Elhiszem, hogy szereted, és nehezen engeded el, de ez már nem élet, csak szenvedés.
2016. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg másik orvosnak is.Ha ő is ugyanezt a diagnózist mondja,altassátok el szegény kutyát.

Pokoli fájdalmai lehetnek.Ha sajnálod elaltatni ilyen esetben,az már nem szeretet,hanem önzés.

Te szeretnél ilyen állapotban élni?

2016. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!