Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler. Kan vagy szuka?...

Rottweiler. Kan vagy szuka? Ismeritek a természetüket, van különbség? Pro kontra?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Átlagban a kanok dominánsabbak, a szukák nyugodtabbak, simulékonyabbak. DE ez csak az elterjedt átlag. Akinek kutyája van tudja, hogy ez csak papíron igaz. nekem pl a két beagle közül a szuka iszonyat domináns, csak akkor ül oda a közelünkbe ha simogatjuk, vagy kaját kap, önfejű és hisztis (néha). a kan tündéri volt mindig odaült csak hallgatta amit beszéltünk nekodőlt a lábunknak jött utánunk. Nem kiszámítható. Ha elmész egy tenyésztőhöz és megmondod, hogy nem szeretnél domináns konok kutyát tudni fogja, hogy az alomból melyik felel meg neked. lehet,h hogy egy szuka, de lehet, hogy éppen 1 kis kan lesz az.


Minden kutyának más természete van, ezt ne felejtsd el. nincs rá garancia, hogy ha veszel 1 szukát kezes bárány lesz. pont úgy mint, hogy a kan se mindne esetben agresszív, de előfordul (korai ivartalanítás esetén kiisebb az esély rá)

2016. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt, és nem lehet általánosítani. A legszófogadobb, legodaadóbb egy szuka volt, de a legdominánsabb, legkevésbé uralható is szuka volt.
2016. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2016. ápr. 11. 21:18
 4/4 anonim válasza:
Nekem két szuka rottweiler kutyám van. Mind a kettő egy külön egyéniség. Az egyik a családomért él minden pillanatot kihasználva, hogy a kedvünkbe járjon. A másik pedig kicsit konokabb morcosabb. Amint látod még azonos nemű kutyák között is mekkora az ellentét. Még kan kutyám nem volt ebből a fajtából így arról nem tudok nyilatkozni.
2016. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!