Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megtiltani a...

Hogy tudnám megtiltani a kutyámnak?

Figyelt kérdés
11 hónapos kan kutyám van. A problémám az, hogy ha kutyafuttatóban kisebb kölykökkel kerül össze, durván játszik velük: ugatva kergeti, belecsíp a kisebbekbe, a játékait is agresszívan védi tőlük. Nála idősebbek meg mindent megtehetnek vele, soha nem mordult senkire. Amelyik kölyök visszaszól azt hagyja, csak aki nem, azzal csinálja ezeket. Mit tehetnék a rászóláson kívül, hogy ne bántsa a kicsiket? Ciki, mikor a gazdák azt látják, hogy a kutyám bántja az övéket, még ha nem is komolyan.
2016. ápr. 10. 17:53
 1/4 eve5 ***** válasza:
Elsőnek nálunk szájkosarat raknak a kutyák szájára. És először én is így voltam vele. Nekem agár van most. És vittem, és így voltam vele. És azt javasolták hogy ha van egy nagy üres telek, engedjék oda, én a mezőre járok vele. Van egy olyan nyúl ami után szaladnia kell, és csak szaladni, nem hogy el is kapja. És mikor vissza hozza, akkor adol neki egy jutalom falatot. És meg szokja hogy senkivel nem kell törődnie. Persze amikor a mezőn vagyok vele, nem rakok száj kosarat, csak a futtatóban. Remélem segítettem.:)
2016. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kutyaiskola?:D ott biztos sokat tanulna.
2016. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyaiskolában nem találkozna ilyen picikkel, a többiekkel meg teljesen jól szocializált.
2016. ápr. 10. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ismerik a problémádat ők tudnak segíteni!! ha nem is talalálkozik, attól megmondják, hogy mit és hogyan csinálj.
2016. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!