Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A héten viszem a kutyámat...

A héten viszem a kutyámat farokcsonkításra mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell csonkítani? Sérülés miatt?
2016. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sérülés miatt.
2016. ápr. 11. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz. Vigyázni kell, hogy ne érjen hozza semmihez es hogy o se piszkálja!! Fájni fog neki. Az enyém mindig sírt amikor ráült ://
2016. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kutya nem tud majd hozzáérni mert kap egészségügyi gallért, de sajnos nem tudok a nap 24 orájában vele lenni mert dolgoznom is kell így nem tudom felügyelni majd egész nap.
2016. ápr. 11. 16:34
 5/8 anonim válasza:
21%
Vizslám volt,ės egėszsėgügyi okokból le kellett vágatni a farkát!Durva volt!Nagyon szoros gumival szoritotta el,amit másnap le kellett venni,ės szorosan elkötni!Nagyon fėltem,párom megcsinálta!Hál isten sikerült!Gallėrt nem kapott,de mindenkėpp kėrjetek!Folyton nyalogatta,sokat vėrzett!2napig bem kakilt mert erölködėsnėl nagyon fájt neki!Leülni sem tudott,csak feküdt!Ėn napokig otthon voltam vele!Bekötöttük leszedte nyalogatta!Nagyon soká jött helyre
2016. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viselkedési változásokra számíthatok?
2016. ápr. 11. 16:55
 7/8 anonim válasza:
Nálunk viselkedėsben nem volt változás hosszabb távon!
2016. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat sajnos kidörzsölte a csonkot es újabb műteten esett át. Most már levették neki teljesen a végbélrózsáig.:( Antibiotikumot kell neki adni meg kenőccsel kell neki kenni a fertőtlenítés melett.
2016. máj. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!