Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el hogy tiszteljen?

Hogyan érjem el hogy tiszteljen?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni a kutyám nevelésében. Nagyon nem tisztel engem. Az a baj hogy ha kap enni akkor elvehetem a tányérját de a kutyám és a tányér közé nem állhatok mert morog v. harap:( Mit tegyek hogy ez változzon? Nem teljesen értem hogy ha megengedi hogy elvegyem a tányérját belenyúljak a tányérjába akkor azt miért nem tűri hogy elé álljak.Ezt megtudná nekem valaki magyarázni?

Ha fésülöm akkor odakap:( ilyenkor megfogom a nyakörvét és próbálom leszidni de nem érdekli. Nem tudom megfésülni mert ezt csinálja:(Ezen hogyan változtassak?

Nem tisztel és szerintem engem csak játszópajtásnak hisz. Suliban nem tudom vinni mert nincs a környékünkön. A válaszokat előre is köszönöm.


2010. ápr. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet: [link]

Az a probléma, hogy a kutya saját magát tekinti falkavezérnek, azért kap oda, mert neked nincs jogod megkérdőjelezned a falkavezér döntését! Hogy ezen változtathass nem feltétlenül szükséges a kutyasuli, csak ajánlott. A könyvet érdemes elolvasni, sokat lehet belőle tanulni.

2010. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy még ez is egy jó oldal, videók: [link]

első voltam.

2010. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kell érned, hogy te legyél a falkavezér. Olyan nincs hogy oda kap vagy morog. Amikor evés közben morog vagy bármikor RÁD, elkapod két lábra emeled a nyakánál fogva. Ez nálunk bejött.

Amikor fésülöd, és odakap fogd a nyakánál fogva és nyomd le a földre, ha kell a grabancát is húzhatod, és nem baj ha nyűszít, de meg kell tanulja, hogy te vagy a falkavezér.


Mi példánk. 2 amstaffunk van. Amikor 9 hónapos volt a kutyánk, vettünk hozzá egy 3 hónaposat. Evésnél odament a kicsi a nagy tányérjához ugatta, morogta. Majd a kicsit arébb vittük. Párom próbaképpen oda nyúlt a nagy tányérjához, és a kutya morgott egyet (soha az életben nem csinált ilyet, még a szájából is kivehettük a kaját), abban a pillanatban Párom a nyakánál fogva 2 lábra emelte és hangosan leszidta, vagy inkább idegesen mondta neki, h. "te engem nem fogsz megmorogni...stb"

Azóta 1x sem mert megmorogni senkit.


A lényeg, hogy mindíg a nyakánálfogd meg, és nyomd le a földre, és persze nem finoman. Hidd el nagyon megfog lepődni!!! És befog alázkodni.

2010. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Remélem bevállik.
2010. ápr. 6. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
az Anyja mindig úgy szidja le hogy rámorog és lemondja a fejét és mondhatod neki hogy nem és megcsapni egy nagyon picit az orrát
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!