Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy tisztelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy tiszteljen, és megbecsüljön?

Figyelt kérdés
Már többször is éreztem,hogy nem ezt érdemlem.2 éve vagyunk együtt.Írom a mai példát: Lovaglást oktat,az otthonunktól elég messze.Küld egy visszahívó sms-t,de sajna nem tudom visszahívni,mert nekem sincs pénzem a telefonon.Erre én,biztos nagyon kell valami,vagy baj van,kibiciklizek hozzá,útközben beugrok egy boltba,gyorsan veszek neki ásványvizet,mert biztos szomjas is,meg egy csokit.Vettem magamnak is egy csokit.Kiérek,kérdezem mi baj!?"Van egy tollad?Fel kell írnom,hogy holnap jön egy kisfiú lovagolni,és mivel most szólt,el ne felejtsem." Ez még hagyján,felírtam a telefonja emlékeztetőjébe,mert neki nem jutott eszébe.Visszakérem tőle az üveget,én is megszomjaztam.Lecsavarja a kupakot,és beleiszik.Kikaptam a kezéből..........Vélemény?
2011. aug. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Te még gyerek vagy!

Inkább barbikkal foglalkozz! Nem kell neked még neked kapcsolat!

2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se lennék megelégedve , mi az hogy csak sms-re mész ki és arra is csak biciklivel ? Hajnali 3 kor kelj és fuss .
2011. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mi a probléma? Te döntöttél úgy hogy kitekersz oda, nem ő kért. Te akarsz minden szóra ugrani ami felesleges és aztán elvárod hogy elájuljanak tőle. Azt sem értem miért baj hogy beleivott a vízbe...
2011. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne tiszteljen és megbecsüljön, ha anélkül is kinyalod a seggét? Alap lenne, de így kényelmesebb. Nem úgy fogod elérni hogy tiszteljen hogy ugrálsz neki. Nem érez rá késztetést, mert így is beléd törölheti a lábát.
2011. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb vezetékesen hívtam volna, de nem háborodtam volna fel, hogy beleiszik a SAJÁT ásványvizébe.
2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja ezen a végén én is nagyot néztem ,de azt hittem félre olvastam 4-5 x szóval inkább ignoráltam :D
2011. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!