Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy újra...

Hogyan érjem el, hogy újra tiszteljen a férjem?

Figyelt kérdés
Kicsit kiábrándultunk egymásból és nem nagyon néz semmibe.Valahogy szeretném újra felhívni magamra a figyelmet.Nem vacsorával,meg ilyennel,mert az valahogy "természetes".Hanem valami különlegeset szeretnék,amivel újra felnéz rám...Sikerült már itt valakinek ezt elérni?Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 7. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi történt? Mert az sem mindegy!
2010. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vívd ki a tiszteletét!

Első, és legfontosabb, hogy ne legyél papucs. de legyél bölcs asszony, tudd, hogy mikor mire van szüksége a férjednek. Tegyél a kedvére, de ha fonto dolgokról van szó, ne engedj. Ne vitázz, érd el nemesebb eszközökkel a célod.


Ez szerintem egy alap lehet.

Azt pedig neked kell tudnod, hogy milyen nőket tisztel a férjed.

2010. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk volt hasonló. sok volt a vita, a férjem már nem ért hozzám nem érdekelte, hogy mivan velem, nem szólt hogy hova megy. mintha nem is a felesége lettem volna. aztán elkezdtem taktikázni.... :) mindennap amikor hazajött a kedvenc vacsiját főztem meg, gyertya, bor. aztán együtt fürdőzés, sexi rucikban vártam, hogy felkeltsem újra az érdeklődést, hogy újra szeressen. eleinte nehezen ment, de aztán rendbejöttek a dolgok. még azt is bevetettem, hogy elmentem a barátaimaml szórakozni nagyon sexi ruciban és akkor igen tátva maradt a szája, mikor meglátott. ott bámult, hogy milyen jól nézek ki és biztosan sok pasi udvarolni fog. így is történt és el is mondtam neki, hogy milyen sok pasinak tetszettem, persze féltékeny lett és akkor is változott. szóval hozd ki magadból a nőt, azt, akibe beleszeretett. aztán járj a kedvébe, stb. volt olyan, hogy egész napos elintéznivalóim miatt mentem el otthonról, a nagy melegben, így felvettem a miniszoknyát. nem vagyok egy nagyon csinos nő, de gondoltam hátha neki bejön, mert régen szerette ezt a rucit. így nem akart kiengedni az utcára, nehogy valaki elhódítson tőle :) és fel is hívott később, hogy mivan velem, meg hogy hiányzok meg ilyenek. szóval próbálkozz ilyesmivel, hogy újra tiszteljen, szeressen, tudja hogy mennyire fontos vagy neki. nekem ez jött be. de próbálkozhatnál azzal is, hogy új külső. teljesen más, új frizura, smink, rucik. vagy kezdj el tanulni valamit, vagy kezdj bele valami új dologba. akár melóval kapcsolatos, akár sport, akár az otthonnal. a lényeg, hogy tiszteljen azért, amiért mindent elérsz amit akarsz és mindenre van időd, még rá is. sok sikert! 28/L
2010. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 10:31-es hozzászólóval.


Mutasd ki, juttasd eszébe, hogy ki az a nő, akit elvett feleségül, melyek azok a tulajdonságaid, amelyekért beléd szeretett. Lehet, hogy snassz dolog, de az általad természetesnek mondott vacsorával, meleg étellel, borral, öntudatossággal, a minden téren pedantériára törekvéssel is rá lehet vezetni arra, hogy igen, te vagy az a nő, s ugyanaz, akit szeret, aki a felesége, s akiért újra nap, mint nap küzdenie kell.


Sok sikert!

2010. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, az sem mindegy, hogy mi történt, kicsit nem tudnád részletesebben leírni, persze, csak ha nem túl indiszkrét. Lehet, hogy egyszerűen csak ellaposodott és ezért kérdezed, hogy hogyan lehetne újra olyan, mint régen?
2010. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fajta tisztelet vagy alapvető, vagy nincs jelen. Akit szeretünk, annak megadjuk a tiszteletet, bármi is történjék.

Itt nyilván arról van szó, hogy egyszerűen már természetesnek vesz téged, és azt hiszi, bármit megtehet veled. Emlékeztesd arra, hogy te nem vagy annyira biztos pont az életében, mint hiszi, ha továbbra is így viselkedik veled.

2010. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A tiszteletet kivívni nehéz és egy vacsorával nem lehet. Én is csak azt tisztelem, aki megérdemli. Tisztelem az állatvédőket a munkájukért, tisztelem az okosokat az eszükért és így tovább. Viszont akinek semmi olyan dolga nincs, ami tiszteletreméltó, azt nem tudom tisztelni. Elfogadom, kedvelem, de sosem tudnék rá felfelé nézni. Lefelé sem, még mielőtt félreértés történik. Szóval keresd meg mi az a dolog, ami miatt beléd szeretett, amiért elvett feleségül és próbáld azt tenni. Akkor visszakapod a tiszteletét.
2010. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm!Nem tudnám leírni 2 sorban,hogy mi történt,igazából fokozatosan jutottunk el idáig.Én gyereket szültem,jöttek a gondok,meg a munkája,meg stb...nehéz lenne így elmondani.A sok dolog következtében lehet,már nem vagyok ugyanaz a nő neki,megpróbálok visszaállni a régi kerékvágásba.Köszönöm nektek!
2010. júl. 7. 13:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak azt mondom, amit én tennék ilyen helyzetben. Merően új frizura, másnaponként konditerem vagy futás (nem otthoni torna!, az a lényeg, hogy elmenj és csinosan érj haza), konyhában új konyhai tapasztalatok szerzése, kínai, görög receptek megtanulása, egy új hobbi otthonra(kaktuszok, üvegfestés, porcelán, akármi). Tehát, hogy ne a megszokott házi bútort lássa benned, hanem egy új nőt.
2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2010. júl. 7. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!