Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma reggel furán...

Kun Rebeka kérdése:

A kutyám ma reggel furán viselkedett feltehetően a másik kutya miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éves keverék, szuka kutya. Van egy másik kutyusunk is, ő nagytestű berni pásztor szuka. Nagyon jó barátok, olyanok, mintha testvérek lennének. De ma reggel a kutyusom szőrébe bele volt törve a fű, néhány helyen ki volt tépkedve a szőre, akkor is sírt, amikor nem érzem hozzá. Most vittem sétálni, úgy 10 m-enként megáll és lefekszik. Nagyon hamar kifárad és nyüszít. A másik kutyával való verekedésen kívül lehet még valami baja, vagy majd ki fogja heverni? Eddig még sosem volt ilyen, pedig már kaptak össze egy párszor. Egymás nélkül nagyon szomorúak, de ha együtt vannak, mindig féltem a kiskutyám, nehogy történjen vele valami. Mostmár én is félek a másik kutyától, pedig nagyon jámbor szokott lenni. Mit tegyek a kutyámmal?

2016. ápr. 17. 12:03
 1/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mondjuk keress egy nyitva lévő állatorvosi rendelőt és vidd el a kutyát!!!
2016. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Én is ezt tenném, de egyrészt vasárnap van,másrèszt kiskorú vagyok, és apám azt mondja, hogy nincs annak semmi baja, majd holnap már jobban lesz.
2016. ápr. 17. 13:15
 3/3 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha reggel se lesz jobban, győzd meg a dokiról.

Amúgy vasárnap is vannak nyitva rendelők

2016. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!